سبد خرید خالی‌ست.
Fitness

 شرکت اپل به تازگی اولین نسخه بتای سیستم عامل آی او اس ۱۴.۵ را آماده عرضه به توسعه دهندگان و تست کنندگان بتا کرده است. در بررسی اولیه این سیستم عامل مشخص شده که سرویس اپل فیتنس پلاس امکان اتصال به تلویزیون‌های هوشمند را دارد.

تا پیش از این و مشخصاً در زمان معرفی سرویس اپل فیتنس پلاس کاربران تنها می‌توانستند محتوای ارائه شده در این سرویس را از طریق آیفون، آیپد و اپل آیدی مشاهده کند؛ اما حالا مشخص شده که کاربران می‌توانند محتوای تصویری مربوط به این سرویس را از طریق آیفون یا آیپد به تلویزیون‌های هوشمند انتقال دهند.

بررسی‌های اولیه سیستم عامل ‏آی او اس ۱۴.۵ بتا نشان داده که کاربران می‌توانند محتوای اپل فیتنس پلاس را روی تلویزیون‌های هوشمند دارای سیستم ارتباطی ایرپلی ۲ انتقال دهند و از آن طریق محتوای مورد نظر خود را روی نمایشگرهای بزرگ تلویزیون تماشا کنند.

از دسامبر ۲۰۲۰ میلادی که سرویس اپل فیتنس پلاس آماده معرفی شد، کاربران در زمینه استفاده از محتوای تصویری آن با محدودیت ویژه مواجه بودند. استفاده از این سرویس مستلزم همراه داشتن اپل واچ برای اندازه گیری فعالیت‌های بدنی است؛ با این حال محتوای تصویری آن باید از طریق آیفون ۶ اس و نسخه‌های جدید این تلفن هوشمند، آیپد یا ست تاپ باکس دیجیتال اپل تی وی پخش می‌شد.

اما حالا کاربران می‌توانند بدون محدودیت‌های پیشین و صرفاً با استفاده از یک دستگاه مبتنی بر آی او اس یا آیپد محتوای تصویری مورد نظر برای ورزش‌های ارائه شده در اپل فیتنس پلاس را با استفاده از نمایشگرهای بزرگ پشتیبانی کننده سیستم ارتباطی ایرپلی ۲ تماشا کنند.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location