سبد خرید خالی‌ست.
iOS-14.5-5g

شرکت اپل به تازگی اولین نسخه بتای سیستم عامل آی او اس ۱۴.۵ را آماده عرضه به توسعه دهندگان و تست کنندگان نسخه‌های بتا کرده که حالا مشخص شده که در این نسخه امکان استفاده هم‌زمان دو سیم کارت 5G فراهم شده است.

بر اساس بررسی‌های انجام شده از اولین بتای آی او اس ۱۴.۵ مشخص شده که از این پس تمامی کاربران می‌توانند در هر دو اسلات سیم کارت آیفون ۱۲ از سیستم 5G استفاده کنند و دیگر محدودیتی برای دسترسی مستقیم از طریق سیم کارت‌های گوناگون به شبکه 5G ندارند.

پارت آمریکای آیفون ۱۲ مجهز به یک خشاب سیم کارت و امکان اتصال یک eSIM است که تا پیش از این، امکان استفاده از هر دو سیم کارت به صورت هم‌زمان برای ارتباط با سیستم‌های موبایلی نسل پنجم وجود نداشت.

البته این امکان برای کاربران آیفون ۱۲ با پارت نامبرهای عرضه شده برای کشورهای شرق آسیا فراهم شده بود؛ چرا که آیفون ۱۲ عرضه شده در کشورهای شرق آسیا با امکان اتصال دو سیم کارت به صورت هم‌زمان 5G و Dual Sim – Dual Stand by ارائه شده بود. این قابلیت در پارت‌های شرق آسیا از زمان عرضه آیفون 12 به بازار فراهم شده بود.

گفتنی است که این قابلیت برای کاربران ایرانی که از نسخه‌های دو سیم کارته آیفون ۱۲ با پارت شرق آسیا استفاده می‌کنند نیز فعال بوده است؛ چرا که نسخه‌های دو سیم کارت فیزیکی ارائه شده در ایران با پارت نامبرهای شرق آسیا بوده و این موضوع باعث می‌شود تا کاربران بتوانند به صورت هم‌زمان از دو سیم کارت نسل پنجم به صورت هم‌زمان استفاده کنند.

با این حال کاربران آمریکایی که تا به امروز امکان استفاده از دو سیم کارت 5G هم‌زمان در آیفون ۱۲ را نداشته‌اند و قرار است پس از عرضه نسخه نهایی آی او اس 14.5 این امکان را داشته باشند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location