سبد خرید خالی‌ست.
Airpods-Max

گزارش منتشر شده از پتنت جدید اپل نشان می‌دهد که با ایجاد تغییراتی در پارچه بافته شده هدبند، احتمالاً ایرپاد مکس 2 به شکلی متفاوت آماده عرضه می‌شود.

در تاریخ سوم سپتامبر 2020، سه ماه قبل از معرفی رسمی ایرپاد مکس، وب سایت Patently Apple گزارشی از «پنج پتنت هدفون‌های روی گوش جدید با ویژگی مگنتی برای اتصال و جدا کردن بالشتک‌های روی گوش و پارچه بافته شده با افزایش مقاومت صوتی» منتشر کرد.

اخیراً اداره ثبت اختراعات آمریکا آپدیت پتنت هدفون‌های ایرپاد مکس را منتشر کرده که احتمالاً در ایرپاد مکس 2 استفاده خواهد شد. در این پتنت جدید یا ادامه پتنت قبلی، اپل به بهتر شدن هدبند و بالشتک‌ها با پارچه‌های بافته شده اشاره کرده است. چند مورد از ادعاهای پتنت جدید اپل شامل موارد زیر است.

یکی از موارد این پتنت به این صورت شرح داده که یک هدفون شامل بالشتک چپ و راست و یک هدبند که بین دو بالشتک است. هدبند دارای بخش مرکزی و انتهای چپ و راست بوده که بخش مرکزی از دو انتها بالاتر قرار گرفته است. یک کابل الکتریکی از هدبند رد شده و بین بالشتک‌های چپ و راست متصل می‌شود و پارچه بافته شده در سرتاسر بخش مرکز هدبند گسترش یافته است.

مورد دیگری که در این پتنت به آن پرداخته اشاره شده به پارچه بافتنی در قسمت هدبند و تا انتهای آن و محل اتصال به بالشتک‌ها مربوط است.

در این پتنت همچنین به افزودن برخی مواد ویژه و خاص به پارچه بافته شده اشاره شده که شامل موادی مثل نایلون و پارچه بافته شده یک تکه و یک پلیمر خاص است.

اپل احتمالاً این ایده‌ها را برای توسعه ایرپاد مکس 2 مورد استفاده قرار می‌دهد و مشکلاتی که نسل اول این هدفون با آن‌ها مواجه بود را برطرف می‌کند. یکی از این مشکلات مشخصاً به عدم مقاومت پارچه در برابر رطوبت بوده که باعث اعتراض‌های بسیار زیادی در میان کاربران شده است و احتمالاً با ایده جدید شرکت اپل در توسعه پارچه‌های بافتنی یک تکه آن‌ها برطرف خواهند شد. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location