سبد خرید خالی‌ست.
Huandai---Kia-Apple

در طول هفته‌های گذشته دو گزارش متفاوت نشان داده‌اند که کوپرتینویی‌ها به هیچ وجه تصمیمی برای تولید اتومبیل اپل خارج از خاک آمریکا ندارند. این موضوع باعث ابراز نگرانی شرکت هیوندای به عنوان یکی از گزینه‌های احتمالی همکاری اپل شده است.

بر اساس گزارش اخیر منتشر شده توسط خبرگزاری رویترز، مدیران شرکت هیوندای نگران این موضوع هستند که قرارداد بر سر تولید انبوه اتومبیل اپل به صورت یک طرفه لغو شود و مذاکرات مربوط به تولید آن نیز بی‌سرانجام باقی بماند.

رویترز اعلام کرده که مدیران هیوندای به گزارش‌هایی دست پیدا کرده‌اند که بر اساس آن‌ها مشخص شده که شرکت اپل و سهامداران آن تمایلی برای همکاری با شرکت‌های خارجی اتومبیل سازی در زمینه طراحی و توسعه و البته تولید انبوه اتومبیل ندارند. این موضوع باعث شده تا مدیران شرکت کره‌ای هیوندای برای جلب رضایت اپل به تکاپو بیافتند.

رویترز اعلام کرده که هیوندای به صورت سنتی از این موضوع آگاه است که بسیاری از شرکت‌ها آمریکایی تمایل برای همکاری با این کمپانی ندارند که دلیل آن مشخصاً به اصالت کره‌ای آن مربوط است. سهامداران کمپانی‌های بزرگ فناوری در آمریکا تمایل دارند تا بیشتر با شرکت‌های خودروسازی داخلی همکاری کنند و فناوری‌های ویژه خود را به شرکت‌هایی ارائه دهند که در این کشور تأسیس شده‌ باشند. با این حال گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که این روند برای همکاری میان هیوندای و اپل نیز وجود دارد و ممکن است هیوندای و همراه دیگرش یعنی کیاموتورز هرگز نتوانند سفارش تولید انبوه خودروی اپل را به دست بیاورند. رویترز به همراه برخی از خبرگزاری‌های دیگر به صورت مشترک تائید کرده‌اند که در صورت عقد قرارداد با شرکت اپل بر سر تولید خودروی هوشمند، این شرکت حاضر است تا خط تولید ماشین اپل را فقط در خاک آمریکا قرار دهد.

در صورت به حقیقت پیوستن این موضوع، خودرو هوشمند اپل طی قراردادی به صورت انحصاری تنها در کارخانه‌های آمریکایی اسمبل و تولید انبوه هیوندای ساخته و آماده عرضه به بازار خواهد شد.

لازم به یادآوری است که گزارش‌های متعدد تأکید کرده‌اند که در بازه سال‌های 2024 تا 2028 میلادی شرکت اپل اولین مدل از خودروی هوشمند خود را آماده معرفی و عرضه به بازار خواهد کرد البته گزارش اخیر می‌تواند نشانه‌ای از آن باشد که خودروی هوشمند اپل به هیچ وجه وارد بازار جهانی نمی‌شود و تنها برای مصرف کنندگان آمریکایی تولید خواهد شد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location