سبد خرید خالی‌ست.
Telegram

تلگرام یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های پیام رسان با امکانات ایمن برای حفظ حریم خصوصی در اپ استور است که 500 میلیون کاربر در همه پلتفرم‌ها دارد. با وجود اینکه پیام‌های تلگرام end-to-end رمزگذاری شده و توسط کسی قابل شنود نیستند؛ اما اگر برای مدت کوتاهی آیفون خود را برای تماس گرفتن، تماشای ویدیو یا جستجوی وب در مرورگر و موارد دیگر به کسی قرض بدهید، ممکن است این افراد بتوانند به تلگرامتان دسترسی داشته باشند.

خبر خوب این است که تلگرام در آیفون با ارائه یک قفل مبتنی بر رمز عبور، بعد از زمان مشخصی به طور محرمانه قفل می‌شود. البته بعد از قفل کردن تلگرام‌، برای باز کردن آن از فیس آیدی یا تاچ آیدی با توجه به نوع دستگاه نیز می‌توان استفاده کرد. 

چگونگی قفل کردن تلگرام در آیفون با فیس آیدی

 برای استفاده از این قابلیت لازم نیست حتماً آخرین نسخه تلگرام را داشته باشید؛ زیرا این قابلیت امنیتی از مدت‌ها پیش ارائه شده است. در ادامه این مطلب شیوه قفل کردن تلگرام را بیاموزید.

  • 1.با باز کردن تلگرام بهطور پیش فرض به قسمت چت وارد می‌شوید. در منوی پایین آن روی گزینه Setting ضربه بزنید.
  • 2.در این بخش روی گزینه Privacy and Security ضربه بزنید.
  • 3.حالا گزینه Passcode & Face ID را انتخاب کنید.
  • 4.روی Turn Passcode On ضربه بزنید.
  • 5.رمز عبور دلخواه خود را وارد و سپس تائید کنید.
  • 6.بعد از آن وارد منوی Lock Passcode شده و می‌توانید Face ID را از طریق دکمه کنار آن روشن کنید. با انتخاب Auto-Lock آن را به مدت زمان دلخواه خود تغییر دهید.

بعد از انجام این مراحل می‌توانید قفل تلگرام خود را در آیفون با استفاده از فیس آیدی باز کنید. قابل ذکر است که اگر آیفون مدل SE 2020 را در دسترس دارید می‌توانید با استفاده از تاچ آیدی قفل تلگرامتان را باز کنید.

همچنین نکته حائز اهمیت این است که بدون استفاده از رمز عبور نمی‌توان از فیس آیدی یا تاچ آیدی برای باز کردن قفل استفاده کنید. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location