سبد خرید خالی‌ست.
Airpods-Coushine

اپل اوایل این هفته فروش بالشتک ایرپاد مکس با رنگ‌های متنوع را آغاز کرده و مشتریانی که این بالشتک‌ها را سفارش داده بودند در حال دریافت محصول خود هستند.

بالشتک ایرپاد مکس با یک بسته‌بندی در جعبه سفید ساده و با تصویری از بالشتک با رنگ مناسب روی آن ارائه می‌شود. بین دو بالشتک یک‌تکه مقوا برای جدا کردن آن‌ها قرار دارد و طوری طراحی شده که می‌توان به راحتی آن را از جعبه بیرون آورد.

بسته‌بندی این محصول بر مبنای استاندارد اپل است و شبیه جعبه‌ها و مواد مورد استفاده برای اکسسوری‌هایی مثل بند اپل واچ و اپل پنسل است.

بالشتک‌های جدید ایرپاد مکس با رنگ‌های سیلور، سیاه، قرمز، آبی آسمانی و سبز موجود بوده که با همه رنگ‌های ایرپاد مکس سازگار است؛ ولی احتمالاً اپل در آینده رنگ‌های خاص و جذابی برای هماهنگی بیشتر اینبالشتک‌ها با هدفون ارائه خواهد داد.

هنگام معرفی و عرضه ایرپاد مکس و ترکیب رنگ آن برخی کاربران به آن انتقاد کرده بودند ولی با ارائه ایده بالشتک‌های جداگانه، می‌توان به راحتی رنگ مناسب را انتخاب و با ایرپاد مکس آن را هماهنگ کرد.

همان‌طور که اپل قبلاً هم اعلام کرده بود بالشتک‌های جداگانه ایرپاد مکس با قیمت هر جفت 69 دلار فروخته می‌شود. بالشتک‌های با رنگ‌های سیلور و سیاه موجود بوده ولی رنگ سبز، آبی آسمانی و قرمز در حال حاضر موجود نیست و اواخر ماه مارس ارائه خواهد شد. همچنین این بالشتک‌های جدید فعلاً در کشور آمریکا عرضه می‌شوند.

قابل ذکر است که بالشتک‌های هدفون‌های ایرپاد مکس قابل تعویض بوده و از طریق مگنت متصل می‌شوند. از طرفی اخیراً مشکلی درهدفون‌های ایرپاد مکس نظر بسیاری از کاربران را جلب کرده بود که مربوط به تعریق این هدفون‌های روی گوش بوده و اپل هنوز راه حل اساسی برای رفع این مشکل ارائه نداده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location