سبد خرید خالی‌ست.
Whatsapp

 بررسی‌های اخیر نشان داده که فرایند لینک کردن اکانت‌ واتساپ به مرورگر وب و سایر اپلیکیشن‌های دسکتاپ به فیس آیدی و تاچ آیدی نیاز هست.

بنابر گزارش منتشر شده از وب سایت The Verge، برای لینک کردن یک اکانت واتساپ به مرورگر وب در کامپیوتر یا اپلیکیشن دسکتاپ به احراز هویت بیومتریک نیاز هست.

به طور پیش فرض اپلیکیشن موبایل یک کد QR را برای لینک کردن اکانت کاربر به یک مرورگر وب یا اپلیکیشن دسکتاپ استفاده می‌کند، اما واتساپ می‌خواهد فرایند ایمن‌تری را ارائه دهد.

این سیستم جدید به طور پیش فرض در آیفون‌ها با سیستم عامل iOS 14 از طریق فیس آیدی و تاچ آیدی فعال خواهد شد. یعنی کاربر باید برای لینک کردن اکانت واتساپ خود به یک اپلیکیشن دیگر، احراز هویت کرده یا در غیر این صورت ویژگی بیومتریک را در دستگاه خود غیرفعال کند. در این صورت فرایند لینک کردن اکانت واتساپ به طور معمول کار خواهد کرد.

قابل ذکر است که احراز هویت بیومتریک فرایندی برای دستگاه آیفون است، به همین دلیل واتساپ و اپل به اطلاعات بیومتریک کاربر دسترسی ندارند.

واتساپ این ویژگی را به سادگی ایجاد کرده تا کسی نتواند در صورت دسترسی به گوشی کاربر اکانت او را به مرورگر وب خود لینک کرده و پیام‌های ارسالی و دریافتی کاربر را مشاهده کند.

با استفاده از این قابلیت جدید در واتساپ، کاربران می‌توانند چت‌های خود را از واتساپ به تلگرام منتقل یا حتی در جای دیگری ذخیره کنند. تلگرام این قابلیت را فعلاً برای سیستم عامل iOS 14 ارائه داده است. توسعه دهندگان تلگرام اعلام کرده‌اند که احتمالاً این ویژگی در اندروید ارائه خواهد شد و کاربران اندروید خواهند توانست از این قابلیت برای انتقال چت‌های واتساپ خود به تلگرام استفاده کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location