سبد خرید خالی‌ست.
Epic-Recovered

بدین وسیله اعلام می‌شود که وب سایت ان‌ای‌سی تنها از طریق وب سایت رسمی خود امکان ثبت سفارش و فروش محصولات را به مشتریان ارائه داده است. بر این اساس این وب‌سایت به هیچ وجه از طریق هیچ یک از شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام سفارش نمی‌پذیرد.

گزارش‌های اخیر برخی از مخاطبان و مشتریان وب سایت ان آی سی حاکی از آن است که برخی از افراد سودجو به تازگی با سوء استفاده از نام‌های مشابه با ان آی سی اقدام به ساخت اکانت‌های جعلی در شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام کرده و از آن طریق اقدام به دریافت سفارش و مبالغ قابل توجهی از کاربران می‌کنند. این افراد کلاه‌بردار بوده و هیچ ارتباطی با وب سایت ان آی سی ندارند.

اسکرین شات‌های مربوط به یکی از افراد سودجو با نام و نشان تجاری ان‌ای‌سی اقدام به کلاه‌برداری علیه مخاطبین و مشتریان کرده، در این مطلب منتشر شده است. 

 ان آی سی ضمن اعلام برائت از این افراد کلاه‌بردار، از مخاطبین و مشتریان خود می‌خواهد تا در زمان خرید محصولات فقط و فقط به وب سایت‌های تائید شده توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وابسته به وزارت، صنعت معدن و تجارت اعتماد کنند.

صفحه رسمی اِن ای سی در اینستاگرام صرفاً در زمینه اطلاع رسانی و تبلیغات فعالیت می‌کند و اِن آی سی در اینستاگرام و هیچ شبکه اجتماعی دیگری اقدام به دریافت سفارش و فروش محصولات نمی‌کند. با توجه به این موضوع ان آی سی از مشتریان خود می‌خواهد تا به طور کامل در زمان خرید و ثبت سفارش محصولات نهایت دقت را به عمل بیاورند.

تنها مرجع ان آی سی برای فروش اینترنتی، وب سایت این فروشگاه آنلاین به نشانی www.apple-nic.com است که دارای نماد اعتماد الکترونیک و نماد ساماندهی است. این سایت تمام مجوزهای لازم برای فروش محصولات مختلف به صورت اینترنتی را دریافت کرده و از درگاه‌های ایمن پرداختی برای دریافت وجه استفاده می‌کند.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location