سبد خرید خالی‌ست.
Mothers-Day

ان آی سی به مناسبت روز مادر جشنواره‌ای ویژه را برای شما در نظر گرفته است تا از آن طریق بتوانید هدیه‌ای ویژه و به یاد ماندنی را خریداری کنید.

برای شرکت در این جشنواره تا پایان روز پنج شنبه ۱۶ بهمن‌ماه فرصت خواهید داشت تا علاوه بر شرکت در مسابقه ویژه اینستاگرامی، از تخفیف‌های استثنایی ارائه شده در وب سایت فروشگاه اپل اِن آی سی برای خرید محصولات مختلف بهره‌مند شوید.

برای استفاده از تخفیف‌های ویژه کافی است به وب سایت ان آی سی مراجعه کرده و محصولات تخفیف خورده را خریداری کنید. در طول جشنواره محصولات مختلف ممکن است به صورت شناور با تخفیف‌های ویژه آماده عرضه به کاربران شوند که تعداد محدود آماده عرضه به کاربران خواهند شد.

تخفیف‌های ارائه شده برای روز مادر در ان آی سی باعث می‌شود تا هدایایی به یاد ماندنی و قابل استفاده را برای عزیزان خود خریداری کنید و تجربه هدیه دادن ویژه را داشته باشید. با توجه به اینکه قیمت‌ها و تخفیف‌ها به صورت شناور تغییر می‌کنند، باید حتماً به طور مداوم وب سایت ان آی سی به نشان www.apple-nic.com را بررسی کنید و تخفیف‌های اعمال شده روی محصولات را ببینید.

علاوه بر این با شرکت در مسابقه اینستاگرامی ما می‌توانید برنده جایزه یک دستگاه ایرپاد شوید که تا پایان روز پنجشنبه ۱۶ بهمن فرصت دارید تا پست ویژه ان آی سی برای روز مادر را در استوری خود قرار داده و بعد از گذشت ۲۳ ساعت اسکرین شات آن را از طریق دایرکت برای اکانت رسمی ان آی سی ارسال کنید.

در این جشنواره به قید قرعه برنده جایزه ویژه این رویداد شوید گفتنی است که برای شرکت در این جشنواره برنده شدن در مسابقه باید حتماً پیج ان آی سی را در اکانت خود فالو داشته باشید.

برای شرکت در مسابقه همین حالا می‌توانید به صفحه رسمی اینستاگرام ان آی سی مراجعه کرده و پس از فالو کردن آن، اقدام به انتشار استوری روز مادر کنید تا در جشنواره شرکت داده شوید. یادتان باشد که حتماً تا پیش از روز پنجشنبه اسکرین شات‌های خود را برای ما ارسال کنید. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location