سبد خرید خالی‌ست.
iPad

گزارش‌های آماری حاکی از آن است که اپل با فروش 19.2 میلیون واحدی آیپد در سه ماهه چهارم 2020 در صدر بازار تبلت‌ها قرار گرفته است.

بنابر اطلاعات جدید منتشر شده شرکت تحقیقات فناوری و گوشی‌های هوشمند Canalys، اپل همچنان در صدر فروش آیپد به خصوص در سه ماهه پایانی 2020 است و نسبت به سال 2019 با فروش 13.7 میلیون واحد به رشد 40 درصدی رسیده است.

سهم اپل از بازار فروش تبلت‌ها 36 درصد بوده که تقریباً دو برابر سهم بازار این شرکت به نزدیک‌ترین رقیب خود یعنی سامسونگ است که 19 درصد بازار را در اختیار دارد. سامسونگ در سه ماهه پایانی سال 2020 در حدود 9.9 میلیون تبلت فروخته است.

بعد از این دو شرکت، آمازون با فروش 6.5 میلیون واحد و سهم بازار 12 درصدی در رتبه سوم و بعد از آن Lenovo با فروش 5.6 میلیون واحد و سپس هواوی با فروش 3.5 میلیون تبلت قرار می‌گیرد. 

موسسه Canalys همچنین آمار فروش ترکیبی از کامپیوترهای شخصی، تبلت و کروم بوک‌ها را به اشتراک گذاشته و بر اساس این معیار اپل دومین فروشنده در جهان با 26.4 میلیون فروش دستگاه بوده که بیش از 42 درصد فروش ترکیبی از مک و آیپد در 2019 بوده است.

اپل با فروش 81.4 میلیون آیپد و مک در سال 2020 بعد از لنوو با 87 میلیون واحد فروش قرار گرفته است. اپل همچنین اخیراً نتایج درآمد حاصل از فروش مک و آیپد در سه ماهه پایانی سال گذشته را با تأکید بر ادامه فروش قوی آن‌ها ارائه کرده است.

اپل با فروش آیپدها به ارزش 8.4 میلیارد دلار با بیش از 6 میلیارد دلار در سه ماهه سال گذشته، رشد 41 درصدی سالیانه را تجربه کرده است.

با وجود بحران جهانی کرونا و حضور مردم در خانه برای کار و یادگیری، فروش مک و آیپد به قوت خود باقی مانده است. اپل قصد دارد برای امسال آیمک‌های پیشرفته و مک بوک پروهای جدید با پردازنده اپل سیلیکون را عرضه کند که باعث افزایش فروش این شرکت خواهد شد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location