سبد خرید خالی‌ست.
iCoud-2

شرکت اپل در حال تست و بررسی قابلیتی جدید است که از آن طریق کاربران بتوانند پسوردهای ذخیره شده در بخش Keychain را از طریق سرویس ابری آیکلود به مرورگرهای نصب شده در سیستم عامل ویندوز 10 نظیر کروم انتقال دهند.

این قابلیت قرار است از طریق یک افزونه در مرورگر کروم و اپلیکیشن آیکلود توسعه داده شده برای سیستم عامل ویندوز ۱۰ قابل استفاده باشد. این قابلیت باعث می‌شود تا کاربرانی که از دستگاه‌های تولید شده توسط اپل استفاده می‌کنند بتوانند پسوردهای خود را به صورت کامل خروجی گرفته و آن‌ها را در مرورگرها پیشرفته برای ویندوز ۱۰ مورد استفاده قرار دهند.

تا پیش از این محدودیت‌های زیادی برای انتقال پسوردها و رمزهای عبور سرویس‌های آنلاین مختلف از دستگاه‌های تولید شده توسط شرکت اپل نظیر آیفون به کامپیوترهای ویندوزی و تلفن‌های هوشمند اندرویدی وجود داشت، اما حالا آپدیت جدید باعث می‌شود تا کاربران بتوانند پسوردهای خود را از تمام دستگاه‌های تولید شده توسط اپل به کروم انتقال دهند و در نتیجه آن از پسوردهای خود در کامپیوترهای ویندوزی و با استفاده از سیستم همگام سازی کروم در اندروید مورد استفاده قرار دهند.

 این قابلیت در حال حاضر آماده عرضه به کاربران نشده و دلیل آن عدم تائید افزونه کروم توسط شرکت گوگل است. بر این اساس امید می‌رود تا در آینده نزدیک گوگل این افزونه را که توسط شرکت اپل توسعه داده شده، مورد تائید قرار دهد و کاربران امکان دانلود آن را داشته باشند و از آن طریق بتوانند پسوردهای ذخیره شده در دستگاه اتصال را به مرورگر کروم در ویندوز انتقال دهند.

این قابلیت باعث می‌شود تا کاربران دیگر محدودیت‌های ویژه برای نصب ویندوز روی دستگاه‌های مک خود نداشته باشند و حتی بتوانند امکان مهاجرت به سیستم عامل ویندوز را نیز پیدا کنند. گفتنی است که این قابلیت در حال حاضر در مرحله تست قرار دارد و کاربران می‌توانند فایل افزونه آن را به صورت دستی روی کروم نصب کنند و از آن استفاده کنند. نسخه اخیر نرم افزار آیکلود که در مایکروسافت استور برای سیستم عامل ویندوز 10 ارائه شده از همین حالا از این قابلیت پشتیبانی می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
0 - خطا: 0

0

Call to undefined method Joomla\CMS\Session\Session::gc()

Go Back Home