سبد خرید خالی‌ست.
Widget-ios-14

توسعه‌دهندگان برای آموزش ساختن ویجت و انتقال اپلیکیشن‌ها از آیپد به مک می‌توانند عضو ورک شاپ اپل شوند. این ورک شاپ قرار است به صورت آنلاین برگزار ‌شود.

اخیراً ایمیل دعوت به ورک شاپ اپل برای توسعه‌دهندگان فرستاده شده که این رویداد مجازی بر ویژگی‌های خاص iOS، iPadOS و macOS مثل ویجت‌ها و اپلیکیشن کلیپ متمرکز است.

ورک شاپ ویجت محور اپل با عنوان «ایجاد تجارب عالی برای ویجت» در تاریخ اول فوریه 2021 برگزار می‌شود. در این رویداد به توسعه‌دهندگان فرصت یادگیری تکنیک‌های جدید برای ایجاد ویجت‌های مفید و کاربردی در اپلیکیشن‌ها ارائه می‌شود.

به گفته اپل ویجت‌های کاربردی و جذاب موجب ارتقای محتوای اصلی اپلیکیشن شده و در جایی از دستگاه نمایش داده می‌شود که کاربران آن را با یک نگاه سریع در آیفون، آیپد و مک مشاهده کنند. همچنین به کاربران کمک کرده تا صفحه اصلی خود را به روش‌های منحصر به فردی شخصی‌سازی کنند.

قابل ذکر است که دو رویداد جداگانه دیگر روز دوشنبه 15 فوریه با عنوان «انتقال اپلیکیشن آیپد به مک» و «ایجاد تجربه عالی اپلیکیشن کلیپ» برگزار خواهد شد که رویداد دوم بر ویژگی‌های این برنامه در iOS 14 متمرکز است.

توسعه‌دهندگان دعوت شده به ورک شاپ اپل می‌توانند از کارمندان این شرکت سؤالاتی بپرسند که بسیار مشابه رویداد آنلاین WWDC سال گذشته اپل است.

اپل معمولاً چنین رویدادهایی را با تمرکز بر قابلیت‌های iOS و macOS برگزار می‌کند، همانند سال گذشته که میزبان یک برنامه با تمرکز بر قابلیت‌های دسترسی بوده است.

این رویداد باعث می‌شود تا توسعه‌دهندگان بتوانند اپلیکیشن‌های باکیفیت‌تری را آماده عرضه به اپ استور کنند و از آن طریق امکان استفاده و تجربه کاربری بهتری را برای کاربران ایجاد کنند. شرکت اپل از آی او اس 14 اقدام به عرضه امکان استفاده از ویجت‌ها کرده و از همین حالا برخی از اپلیکیشن‌ها این ویجت‌ها را آماده ارائه به کاربران کرده‌اند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location