سبد خرید خالی‌ست.
Tim-Cook

 تیم کوک مدیر عامل شرکت به تازگی طی گزارش سالیانه این کمپانی برای سه ماهه اول ۲۰۲۱ اشاره ضمنی به تلاش برای ساخت ماشین‌های هوشمند کرده است. این اتفاق را می‌توان دومین اظهار نظر تیم کوک در مورد توسعه ماشین اپل در نظر گرفت.

تیم کوک در جریان گزارش مالی سه ماهه اول ۲۰۲۱ میلادی شرکت اپل اطلاعاتی در مورد روند طراحی محصولات مختلف داده است که با توجه به آن می‌توان برداشت کرد که این کمپانی در تلاش بوده تا ماشین اپل را به زودی آماده عرضه به بازار کند. وی در توضیحات خود اعلام کرده که این شرکت در تلاش است تا یک چهارچوب ویژه برای تولید محصولات مختلف توسعه دهنده که هیچ فرمول ویژه برای آن‌ها وجود ندارد؛ اما تمام محصولات بر اساس همان چارچوب‌ها طراحی و ساخته می‌شوند.

تیم کوک همچنین اعلام کرده که شرکت اپل در تلاش است تا محصولات خود را وارد دیگر حوزه‌های زندگی کاربران کند. او به صورت مشخص اعلام کرده که علاقه دارد تا دستگاه‌هایی که به صورت روزمره توسط مردم استفاده می‌شوند را طراحی و تولید کند و در عین حال محصولات کیفیت بالا را آماده عرضه کرده و در عین حال تجربه ویژه‌ای را برای مشتریان خود در نظر بگیرد.

تیم کوک اعلام کرد که شرکت اپل در تلاش است تا از تمامی فرصت‌های خود برای ساخت محصولات در حوزه‌های مختلف استفاده کند. او همچنین اشاره کرده حتی اگر سهم بازار این شرکت در تولید محصولات متفاوت کم باشد، همچنان این شرکت تولید محصولات خود را ادامه خواهد داد.

این دومین باری است که تیم کوک در مورد تلاش شرکت اپل برای تولید ماشین‌های هوشمند اطلاعات مفید و مقابل برداشت می‌دهد. تا پیش از این تیم کوک در سال ۲۰۱۷ در مورد توسعه هوش مصنوعی، واقعیت افزوده واقعیت مجازی اطلاعاتی خاص داده بود که نشان از تلاش این شرکت برای توسعه سیستم‌های هوشمند سازی خودروها می‌داد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location