سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Services

 گزارش مالی سه ماهه اول ۲۰۲۱ میلادی حاکی از آن است که در آمده مجموعه خدمات نرم افزاری اپل به عدد ۱۵.۸ میلیارد دلار رسیده است.

این سرویس‌ها شامل فروش اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها در اپ استور و مک اپ استور، همراه سرویس‌هایی نظیر اپل موزیک، Apple Pay، Apple Care، سرویس‌های استریم محتوای اپل تی وی پلاس و اپل آرکید می‌شوند در سه ماهه پایانی ۲۰۲۰ به نقطه عطف جدیدی رسیده است.

بر اساس ادعای شرکت اپل این کمپانی تنها ۱۵.۸ میلیارد دلار از درآمد خود را از سرویس‌های نرم افزاری به دست آورده است. این شرکت در حال حاضر 620 میلیون کاربر اشتراکی در سراسر جهان دارد که به صورت مداوم پرداخت‌های مختلف را برای دریافت خدمات نرم افزاری انجام می‌دهند.

این موضوع نشان می‌دهد شرکت اپل توانسته به نقطه عطف بزرگی برای فروش محصولات دیجیتالی برسد و در مدت زمانی کوتاه محصولات مختلف خود را از طریق درگاه‌های ایمن دیجیتالی به فروش برساند.

این موضوع برای سهامداران شرکت اپل از اهمیت زیادی برخوردار است، چرا که نشان می‌دهد این کمپانی علاوه بر فروش محصولات الکترونیکی نظیر آیفون‌ها و آیپدها و کامپیوترها می‌تواند از طریق محصولات دیجیتالی عرضه سرویس‌های اشتراکی درآمدزایی کند و از هر روش هوشمندانه‌ای درآمدزایی و سودآوری داشته باشد.

اپل علاوه بر فروش محصولات الکترونیکی و درآمدزایی از آن‌ها امکان ایجاد اشتغال برای توسعه دهندگان را نیز فراهم کرده است و درگاه ویژه‌ای را برای عرضه محصولات خود به کاربران و امکان استفاده از پلتفرم‌های یکپارچه و با کیفیت را آماده ارائه کرده که از ارزش بسیار بالایی در میان بسیاری از سهامداران برخوردار است.

در حال حاضر شرکت اپل سرویس اشتراکی خود را با قیمت‌های مختلف و حتی به صورت باندل آماده عرضه به کاربران کرده که این موضوع تأثیر زیادی در افزایش تمایل کاربران برای پرداخت هزینه و استفاده از خدمات آنلاین آن داشته است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location