سبد خرید خالی‌ست.
Audio-Book-Spotify

 بنابر گزارشی از The Hollywood Reporter، کتاب صوتی اسپاتیفای در پلتفرم استریم این شرکت منتشر شده و این نشان می‌دهد که اسپاتیفای به قصد گسترش کتابخانه محتوای غیر موسیقی خود آن را آماده عرضه کرده است.

این مجموعه شامل 9 کتاب صوتی با محتوای عمومی بوده؛ ولی کتاب صوتی اصلی مختص به اسپاتیفای است. همچنین اسپاتیفای مجموعه‌ای تحت عنوان Sitting with the Classic On Spatify را سفارش داده که استادی از دانشگاه هاروارد با نگاه و بررسی عمیق روی هر کتاب، تاریخچه آن را کند و کاو کرده تا روایت‌ها و مطالب مورد علاقه برای مخاطبان مدرن را کشف و استخراج کند.

کتاب صوتی اسپاتیفای در سطح جهانی به طور رایگان ارائه خواهد شد ولی صرفا برای بازارهای انگلیسی زبان مثل آمریکا، انگلستان، کانادا، استرالیا و آلمان تبلیغ می‌شود.

اسپاتیفای گفته ارائه این مجموعه فعلا به صورت آزمایشی بوده تا کشش کتاب‌های صوتی را در سرویس استریم خود مشاهده و ارزیابی کند، اما اگر مثل پادکست‌های معروف با استقبال مواجه شود در اصل توانسته وارد بازار رقابتی با Amazon Audible و Apple Book بشود. بنابر گزارشی از Grand View Research، ارزش بازار کتاب دیجیتال و صوتی در سال 2019 حدود 2.7 میلیارد دلار بوده است.

قابل ذکر است که طی چند سال گذشته اسپاتیفای 800 میلیون دلار برای خرید سرویس‌های پادکست مثل Gimlet Media و The Ringer صرف کرده و حق انتشار پادکست‌های معروف و محبوبی مثل The Joe Rogan Experience را کسب کرده است.

در گزارشی که اخیرا منتشر شده مشخص شده که اسپاتیفای اکنون 1.9 میلیون پادکست در پلتفرم خود دارد و گفته که 22 درصد از 320 میلیون کاربر فعال ماهانه برای پادکست در سه ماهه سوم سال 2020 مرتبط با این شرکت بوده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location