سبد خرید خالی‌ست.
AIRPODS-PRO

 تعداد زیادی از شایعات منتشر شده اخیر حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا نسل دوم ارتباط پرو را در نیمه اول سال ۲۰۲۱ میلادی آماده عرضه به بازار کند.

بر اساس گزارش وب‌سایت خبرگزاری تایوانی دیجی تایمز، شرکت اپل در حال حاضر با یکی از تأمین کنندگان در خود به نام Winbond همکاری جدیدی را شروع کرده و تصمیم دارد تا وظیفه تأمین نسل بعدی ایرپاد پرو را به آن واگذار کند و این محصولات را در نیمه اول سال جاری میلادی آماده عرضه به بازار جهانی کنند.

وین‌باند یک شرکت تأمین کننده فلش‌های NOR بوده که درتایوان قرار گرفته است. کارخانه این شرکت قرار است به طور شش ماه به‌صورت تمام وقت با شرکت اپل همکاری کند تا نسل بعدی ایرپادهای بی‌سیم آماده عرضه به بازار جهانی شوند.

منابع متعددی نظیر وب سایت ژاپنی Mac Otakara ادعا کرده بودند که این شرکت اپل به زودی فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه نسل سوم آیفون اس ای و در عین حال نسل دوم ایرپاد پرو آغاز خواهد کرد. بلومبرگ نیز به عنوان یکی از منابع خبر قابل اعتماد در مورد محصولات شرکت اپل اعلام کرده که نسل بعدی ایرپاد پرو به زودی آماده عرضه به بازار جهانی می‌شود و اپل تصمیم دارد تا با تولید این محصول با شرکت‌هایی نظیر سامسونگ و هندزفری‌های جدید تمام بی‌سیم موجود در بازار رقابت کند.

نسل اول ایرپاد پروهای بی‌سیم اپل در نوامبر ۲۰۱۹ میلادی آماده معرفی و عرضه بازار شدند که مجهز به یک روکش سیلیکونی در قسمت داخل گوش بودند. به نظر می‌رسد که شرکت اپل در نیمه اول سال ۲۰۲۱ میلادی تصمیم دارد تا نسل دوم این محصولات را با همان طراحی گذشته آماده عرضه کند و صرفاً برخی از قابلیت‌های آن را به روز رسانی کند و آن را با قیمت متفاوتی آماده ارائه به بازار جهانی کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location