سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 تصاویر منتشر شده از تست بنچ مارک آیفون ۱۲ پرو حاکی از آن است که این تلفن هوشمند توانسته گلکسی اس ۲۱ الترا را شکست دهد.

یکی از کاربران توییتر به نام Nicolas Catard دو تصویر از نتایجتست بنچ مارک Geekbench 5 را منتشر کرده که در آن‌ها آیفون ۱۲ پرو در کنار پرچم‌دار جدید شرکت سامسونگ قرار دارد. در این تصویر مشخص شده که آیفون ۱۲ پرو امتیاز ۱۵۹۷ را برای پردازش‌های تک هسته‌ای به دست آورده است. این در حالی است که عدد مشابه در سامسونگ گلکسی اس ۲۱ الترا برابر با ۱۰۸۵ برای تست‌های تک هسته‌ای بوده است.

در این تصویر همچنین مشخص شده که آیفون ۱۲ پرو امتیاز ۴۰۰۸ را برای تست‌های چند هسته‌ای به دست آورده و در عین حال پرچم‌دار جدید سامسونگ توانسته امتیاز ۳۲۹۱ را به دست آورد.

 تست بنچ مارک که از پردازنده گرافیکی نیز نشان می‌دهد که آیفون ۱۲ پرو امتیاز ۹۲۵۵ را برای انجام کارهای سنگین گرافیکی به دست آورده است و این عدد برای سامسونگ گلکسی اس ۲۰ الترا برابر با ۷۱۶۲ بوده است.

این اطلاعات نشان می‌دهد که اپل با تولید تراشه‌های ۵ نانومتری اختصاصی و انحصاری در سری جدید آیفون ۱۲ پرو توانسته تا قدرت پردازش آیفون‌های جدید را نسبت به پرچم‌داران شرکت سامسونگ و دیگر رقبای اندرویدی عرضه شده در بازار بهینه‌تر کند.

 

سامسونگ به تازگی از گلکسی اس ۲۰ و سری تلفن‌های ‌هوشمند زیرمجموعه آن رونمایی کرده است و آن‌ها را به عنوان پرچم دار سال ۲۰۲۱ خود به بازار جهانی عرضه کرده است. با این حال بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد که این تلفن هوشمند علاوه بر قدرت کمتر نسبت به شرکت اپل دارای ضعف‌های کاربردی نظیر عدم پشتیبانی تصاویر با کیفیت در زمان عکاسی و فیلم‌برداری است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location