سبد خرید خالی‌ست.
GPS

اختلال GPS در تهران باعث دردسرهای زیادی برای کاربران شده است و تقریباً همه می‌خواهند بدانند که ریشه مشکل از کجا است و این موضوع چرا در طول چند هفته گذشته رخ داده است.

بسیاری از کاربران در شبکه‌های اجتماعی مختلف گزارش داده‌اند که در زمان مسیریابی با مشکل مواجه شده‌اند؛ حتی برخی از خریداران آیفون‌ها نیز با دفتر اِن آی سی تماس گرفته‌اند و این مشکل را گزارش داده‌اند. در گزارش کاربران آمده است که در اغلب موارد، دستگاه لوکیشن را روی باند فرودگاه نشان می‌دهد که این موضوع جای تأمل دارد.

اختلال GPS در تهران باعث شده تا تمامی اپلیکیشن‌های مسیریابی ایرانی و خارجی از «نشان» و «بلد» گرفته تا Waze و گوگل مپ امکان کارکرد درست را نداشته باشند.

در پاسخ به این سؤال می‌توان گفت که اختلال GPS در تهران به هیچ وجه نشان از عدم کارکرد صحیح تلفن‌های هوشمند، تبلت‌ها یا اپلیکیشن‌ها ندارد، بلکه این موضوع جنبه عمومی پیدا کرده و تمامی کاربران با این اختلال مواجه شده‌اند.

با توجه به این موضوع می‌توان به طور حتم اعلام کرد که تلفن‌های هوشمند و دستگاه‌های خریداری شده توسط کاربران اِن آی سی به هیچ وجه از لحاظ کاربری با مشکل مواجه نیستند، بلکه این مشکل برای تمامی کاربران در برخی از نقاط خاص رخ می‌دهد.

حال سؤال اصلی این است که ریشه اختلال GPS در تهران چیست؟ در پاسخ به این سؤال باید یادآور شد که در حال حاضر هیچ اطلاعات رسمی و تائید شده‌ای منتشر نشده است و معلوم نیست که ریشه دقیق این مشکل در کجا است. با این حال برخی از کاربران حدس و گمان‌هایی را در شبکه‌های اجتماعی مطرح کرده‌اند که به دلیل عدم اطمینان در مورد صحت آن‌ها، نمی‌توان آن‌ها را بازگو کرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location