سبد خرید خالی‌ست.
iOS

 شرکت کورلیم به تازگی توانسته مجوزهای قانونی برای عرضه سیستم عامل آی او اس به صورت مجازی را از دادگاه و بدون دریافت اجازه از اپل دریافت کند و حالا این امکان را به کاربران ارائه داده و می‌توان بدون محدودیت از آن استفاده کرد.

در پست اخیر منتشر شده در وبلاگ رسمی کورلیم آمده است که از این به بعد اکانت های شخصی نیز می توانند در دستگاه ها و پلتفرمهای مختلف سیستم عامل آی او اس و اندروید را به صورت مجازی اجرا کند. در حقیقت از این پس دیگر شرکت کورلیم خدمات خود را به صورت محدود و فقط برای کسب و کار ها ارائه نمی‌دهد بلکه مشتریانی از توسعه دهندگان عادی و موارد دیگر را برای استفاده از خدمات خود خواهد پذیرفت.

تا پیش از این شرکت یاد شده فقط امکان دسترسی به سیستم عامل آی او اس مجازی را برای کاربران شرکت‌های بزرگ و تایید شده در نظر گرفته بود و حالا اعلام کرده بود که این خدمات را تنها برای شرکت هایی ارائه میدهد که نیاز به تست سیستم های امنیتی دارند.

اما حالا مشخص شده که پس از رفع محدودیت های مربوط به استفاده از این ابزار و تبرئه شدن این شرکت از شکایتی که اپل علیه آن مطرح کرده بود حالا کاربران می توانند به صورت مستقیم سیستم عامل آی او اس را از طریق ابزار های توسعه داده شده آن استفاده کنند.

گفتنی است که شرکت اپل مخالف ارائه این خدمات توسط شرکت یاد شده است و به همین دلیل در دادگاه های متفاوت برای متوقف کردن خدمات این شرکت تلاش کرده‌اند که تا به امروز به نتیجه ای نرسیده است. کاربران برای دسترسی به این خدمات نیاز به پرداخت ماهانه ۹۹ دلار به همراه یک دستگاه دارای پردازنده دو هسته ای خواهند داشت.

از دیگر خدمات این شرکت می توان به امکان اجرای سیستم عامل های لینوکسی و هسته اصلی لینوکس روی کامپیوترهای مبتنی بر پردازنده های اپل سیلیکون اشاره کرد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location