سبد خرید خالی‌ست.
Sony

تصاویر فاش شده از اکسپریا کامپکت 2021 نشان می‌دهد که سونی تصمیم دارد تا یک گوشی هوشمند مبتنی بر اندروید را به عنوان رقیب آیفون 12 مینی اپل معرفی کند.

به نظر می‌رسد عرضه اکسپریا کامپکت 2021 توسط سونی پاسخی رقابتی به اقدام اپل برای احیای گوشی‌های هوشمند کوچک باشد.

آیفون 12 مینی 5.4 اینچی یکی از کوچک‌ترین گوشی‌های هوشمند قابل توجه در بازار کنونی است که در میان کاربران استقبال گسترده و چشمگیری داشته و علیرغم آن از فروش کمتری در مقایسه با آیفون 12 برخوردار بوده است.

دلیلی که برای فروش کمتر آیفون 12 مینی نسبت به سایر مدل‌های آیفون 12، آیفون 12 پرو و پرو مکس وجود دارد شاید نشانه‌ای از تغییر رویه مردم در استفاده از گوشی هوشمند باشد؛ زیرا بازار مملو از گوشی‌های با سایز بزرگ است، مردم به این سایز عادت کرده و سایر آیفون‌های 12 به خصوص در چین بسیار پرطرفدار شده‌اند.

اندازه آیفون 12 مینی به روزهای اولیه آن برمی‌گردد، آیفون‌های اولیه نمایشگر 3.5 اینچی داشتند و تا چند سال پیش گوشی‌های بالای 4 یا 5 اینچ به عنوان «فبلت» در نظر گرفته می‌شدند. اکنون زمان تغییر کرده و استفاده‌‌های بسیاری از گوشی می‌شود مثل پخش و ضبط ویدیو و اجرای بازی و سایر موارد که به همین دلیل استفاده از گوشی‌های بزرگ‌تر یک امر عادی به نظر می‌رسد.

گوشی‌های کوچک‌تر در جیب به راحتی جا می‌گیرد، در دست‌های کوچک یا دست جوانان به راحتی قابل استفاده بوده و حتی با یک دست می‌توان از آن استفاده کرد و جذابیت‌های دیگری این دستگاه‌ها را همچنان محبوب نگه‌داشته و این فقط به تمایل کاربران اپل محدود نمی‌شود. از زمان عرضه آیفون 12 مینی بسیاری به این فکر می‌کردند که گوشی‌های هوشمند دیگری که رقیب اندرویدی معادل آن باشد پا به عرصه بگذارند.

یک افشاگر از شرکت سونی اخیراً تصاویری از گوشی کامپکت اکسپریا که در سال 2021 احتمالاً عرضه خواهد شد را رونمایی کرده که با اندازه 5.5 اینچ کوچک‌تر از مدل سابق آن یعنی اکسپریا XZ1 با سایز 5.7 اینچی و در 2017 خواهد بود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location