سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Fitness

 اپل اوایل این هفته، نسخه بتای نهایی واچ او اس 7.3 را منتشر کرده است. در این آپدیت یک قابلیت جدید با عنوان ثبت پیاده‌روی برای مشترکین اپل فیتنس پلاس ارائه شده است که تجربه صوتی ویژه‌ای را در اپلیکیشن Workout همراه با داستان‌های الهام بخشی از افراد مختلف را هنگام پیاده روی دستگاه کاربر به اشتراک می‌گذارند.

کاربران و مشترکین اپل فیتنس پلاس می‌توانند برنامه Workout را روی اپل واچ خود باز کرده، گزینه Time to Walk را انتخاب کرده و سپس یکی از داستان‌های صوتی را طی پیاده‌روی گوش کنند.

بر اساس یک اسکرین شات از اطلاعات تبلیغاتی حذف شده اپل فیتنس پلاس که توسط یک کاربر توییتر به نام Othmane به اشتراک گذاشته شده، قابلیت Time to Walk شامل تعدادی داستان 30 دقیقه‌ای از خواننده مختلف است که هنگام راه اندازی قابل استفاده خواهند بود. همچنین این ویدیو شامل داستان‌هایی از سایر خوانندگانو بازیگران سینما نیز هست.

با وجود اینکه تنظیمات Time to Walk برای بتاهای اولیه واچ او اس 7.3 و iOS 14.4 از هفته‌های گذشته نشان داده شده، اما داستان‌های آن قابل دسترسی نیستند. زمانی که آپدیت‌های نرم افزاری که احتمالاً در این هفته به صورت عمومی منتشر شوند، این قابلیت آماده عرضه و در دسترس قرار خواهد گرفت.

برای اطمینان از قابلیت دسترسی به داستان‌های مربوط به پیاده‌روی در اپل فیتنس پلاس، می‌توان تنظیمات اپل واچ را تغییر داد. وقتی اپل واچ به برق متصل شده و در نزدیکی آیفون شخص قرار می‌گیرد داستان‌ها دانلود خواهند شد و به محض تمام شدن پیاده‌روی بهطور خودکار حذف می‌شوند.

قابل ذکر است که اپل فیتنس پلاس ماه گذشته منتشر شده و مشترکین می‌توانند به آرشیوی از ویدیوهای تمرینی شامل حرکات کششی، یوگا، رقص، دویدن، پیاده روی، دوچرخه سواری، قایقرانی و سایر موارد دسترسی داشته باشند. همچنین اپل تیمی از مربیان را استخدام کرده که هر هفته محتوای جدید ارائه می‌دهند.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location