سبد خرید خالی‌ست.
Wistron

 شرکت اپل تصمیم دارد تا با افزایش سطح همکاری با کارخانه‌های تایوانی سهم تولید آیفون در هند را کاهش دهد.

بر اساس گزارش خبرگزاری دیجی تایمز شرکت اپل پس از رخدادها و ناآرامی‌های کارخانه ویسترون در کشور هند، تصمیم گرفته تا سطح تولید تلفن‌های هوشمند خود را در این کشور کاهش دهد و در عین حال کارخانه‌های تایوانی را جایگزین شعبه هندی ویسترون کند.

نزدیک به یک ماه پیش بود که خبرهای پر سر و صدایی در مورد شورش کارکنان کارخانه ویسترون در هند منتشر شد و حتی تصاویری از شیشه‌های شکسته اتومبیل‌ها در پارکینگ این کارخانه نیز منتشر شد که با واکنش‌های بسیار منفی مواجه شده بود. خبرگزاری مختلف در زمان پوشش گزارش‌های این ناآرامی‌ها اعلام کرده بودند که عدم رسیدگی به مطالبات و عدم پرداخت حقوق معوقه کارکنان و افزایش ساعت کاری آن‌ها در هر یک از شیفت‌ها، باعث شده تا آن‌ها دست به اعتصاب بزنند و کارخانه را به آشوب بکشانند.

دولت هند اعلام کرده که عامل اصلی این شورش‌ها ضعف فعالیت مدیران کارخانه بوده است و شرکت اپل به طور مستقیم مسئول این ناآرامی‌ها به حساب می‌آید. پس از این موضوع شرکت اپل به صورت مستقیم اقدام به بررسی این رخداد کرد و در نهایت خبرگزاری دیجی تایمز امروز اعلام کرد که شرکت اپل به دلیل تخلفات مدیران کارخانه‌های هندی تصمیم دارد تا سطح همکاری با آن‌ها را کاهش دهد و از این پس با کارخانه‌هایی که به تازگی در تایوان خط تولید انبوه آیفون‌ها را آغاز کرده‌اند همکاری بیشتری کند.

پیش بینی می‌شود که در سال ۲۰۲۱ میلادی عمده تلفن‌های هوشمند آیفون ۱۲ یا آنچه به عنوان آیفون ۱۳ هم شناخته می‌شود توسط کارخانه‌های تایوانی و کارخانه چینی فاکس کان تولید و آماده عرضه به بازار شوند. اپل در تلاش است تا امسال به روند همیشگی خود برای تولید و رونمایی از محصولات جدید بازگردد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location