سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Watch

 اپل واچ به عنوان یک ساعت هوشمند حاوی اطلاعاتی است که احتمالاً برای بسیاری از کاربران بسیار مهم بوده و نمی‌خواهند آن‌ها را از دست بدهد، به همین دلیل بکاپ گرفتن بسیار حائز اهمیت است. اطلاعاتی مثل تماس‌ها، اطلاعات سلامت و همه موارد ذخیره شده روی اپل واچ در صورتی که از بین بروند، دیگر نمی‌توان برای آن‌ها جایگزینی پیدا کرد.

خبر خوب این است که بکاپ گیری از اپل واچ آسان است، اما خبر بد این است که نمی‌توانید به صورت دستی آن را انجام دهید. این یعنی اپل واچ به طور خودکار می‌تواند بکاپ بگیرد. در حقیقت بکاپ گیری از اپل واچ روی آیفون شما انجام می‌شود.

چه از آیکلود برای بکاپ گرفتن استفاده کنید و چه کابل و روش‌های سنتی را به کار بگیرید، بکاپ گیری آیفون هم‌زمان با اپل واچ انجام می‌شود.

نکته حائز اهمیت این است که بکاپ گیری اپل واچ به طور خودکار در آیفون انجام شده و بنابراین بکاپ گیری در آیفون از اپل واچ هم پشتیبانی می‌کند. اگر اپل واچ با آیفون شما همگام سازی شده باشد هنگام بکاپ گیری از آیفون، از اپل واچ هم بکاپ گرفته می‌شود.

به یاد داشته باشید که از چهار آیتم بکاپ گرفته نمی‌شود که شامل این موارد هستند:

  • تنظیمات مرتبط سازی بلوتوث
  • کارت‌هایی که به Apple Pay اضافه شده است
  • پسورد مخصوص اپل واچ
  • پیام‌ها

چگونه می‌توان از اپل واچ بکاپ گرفت؟

بکاپ گرفتن همواره به طور مرتب اتفاق می‌افتد. یعنی اطلاعات همواره از یک اپل واچ به آیفون مرتبط منتقل می‌شود و البته اطلاعات همیشه به روز هستند و شما چیزی از دست نمی‌دهید. هنگام شارژ شدن یک آیفون، به طور خودکار از همه چیز حتی اطلاعات اپل واچ در فضای آیکلود بکاپ می‌گیرد.

برخی مواقع از اطلاعات اپل واچ به طور دستی بکاپ کامل گرفته می‌شود. وقتی اپل واچ ریست می‌شود و با آیفون همگام نشده باشد، یک بکاپ کامل در آیفون رخ می‌دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location