سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Watch

 پلیس ایالت تگزاس اخیراً توانسته از طریق اپل واچ یک گروگان ربوده شده را پیدا کند. به گزارش خبرگزاری فاکس، زن ربوده شده با استفاده از اپل واچ خود درخواست کمک کرده و پس از آن پلیس تلفن همراه او را ردیابی کرده است.

بر اساس گزارش فاکس، پلیس گزارش مربوط به یک آدم ربایی را از طرف دختربچه‌ای دریافت می‌کند. این دختربچه گفته بود که مادرش با فردی در حال مشاجره بوده که ناگهان صدای فریاد شنیده می‌شود. همچنین به پلیس گفته شده که صدای جیغ از پارکینگ شنیده شده، اما منبع این صدا مشخص نبوده است.

بعد از 10 تا 15 دقیقه زن از طریق اپل واچ خود با دخترش تماس گرفته و نیت آدم ربا را افشا کرده است، البته تماس صوتی پس از مدتی کوتاه قطع می‌شود و اپل واچ امکان برقراری ارتباط را برای مدت زمانی مشخص از دست می‌دهد.

بنابراین گزارش، پلیس با استفاده از یک «Emergency Cellular Ping» توانسته موقعیت مکانی زن ربوده شده را ردیابی کند.

اپل واچ امکان ارسال دقیق محل ربوده شدن زن را به پلیس داده و وقتی مأموران به محل مورد نظر رسیدند، زن را در ماشین داخل پارکینگ پیدا کردند.

این گروگان پس از آزاد شدن به پلیس گفته که او و آدم ربا در حال نزاع و درگیری بوده‌اند و او از دادن وسیله نقلیه خودداری کرده است. وقتی زن برای بردن وسایلش به اتاق ماشین رفته، آدم ربا روی صندلی راننده نشسته و ماشین را همراه با زن ربوده است.

شاید تا کنون تمرکز بیشتر روی قابلیت سلامت اپل واچ بوده، در حالی که ویژگی ردیابی هم به همان اندازه می‌تواند جان انسان را نجات دهد.

قابلیت Apple Watch Emergency SOS در گذشته برای مکان یابی افراد گمشده یا افرادی که دچار حادثه شده بودند شناخته شده بود و حالا حل شدن یک پرونده آدم ربایی به شهرت آن اضافه کرده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location