سبد خرید خالی‌ست.
iMac

شرکت اپل تصمیم دارد تا طراحی آیمک را در سال ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۲ تغییر دهد و حالا شایعات اخیر منتشر شده نشان داده که شرکت اپل تصمیم به استفاده از فیس آیدی در آیمک ۲۰۲۱ دارد.

بر اساس گزارش وب سایت خبرگزاری بلومبرگ و به نقل از خبرنگار آن مارک گورمن شرکت اپل تصمیم دارد تا در سال ۲۰۲۱ و مشخصاً پس از ۹ سال اقدام به بازطراحی آیمک‌های خود بکند و طراحی جدیدی را برای کامپیوترهای رومیزی مورد استفاده قرار دهد. طراحی جدید مجهز به سیستم احراز هویت مبتنی بر تشخیص چهره یا همان فیس آیدی خواهد بود که اولین بار در سال ۲۰۱۷ و در آیفون ایکس مورد رونمایی قرار گرفت.

تا پیش از این شرکت اپل تمام محصولات خود به جز اپل واچ و کامپیوترهای مک را مجهز به سیستم احراز هویت تاچ آی دی یا فیس آیدی کرده بود. با این حال به دلیل طراحی ویژه و نوع کاربری منحصر به فرد کامپیوترهای مک سیستم احراز هویت بیومتریک فیس آیدی در این دستگاه‌ها استفاده نشده بود. اپل به دلیل تعبیه کیبورد بی‌سیم در آیمک ها نمی‌تواند سیستم احراز هویت تاچ آیدی را برای آیمک ها استفاده کند. در این میان بررسی‌های اولیه نسخه‌های بتای مک او اس بیگ سور نشان داده که شرکت اپل تصمیم به استفاده از سیستم احراز هویت فیس آیدی در آیمک ها دارد.

این اطلاعات همچنین حاکی از آن است که شرکت تصمیم به رونمایی از آیمک ها با سایز ۲۳ و ۲۷ اینچ دارد؛ با این حال برخی از منابع خبری اعلام کرده‌اند که این آیمک‌های سایز ۲۱.۵ جای خود را به مدل‌هایی با سایز ۲۳ یا ۲۴ اینچ خواهند داد. البته این موضوع توسط هیچ یک از منابع خبری تائید شده مورد ادعا قرار نگرفته است و به همین دلیل نمی‌توان به عرضه آن‌ها با سایزهای متفاوت امیدوار بود.

حال گزارش‌های ابتدایی حاکی از آن است که شرکت اپل در سال ۲۰۲۱ میلادی تصمیم به معرفی و رونمایی از آیمک های دارای پردازنده اختصاصی اپل سیلیکون دارد که این موضوع توسط بسیاری از تحلیلگران و سرشناس تائید شده است. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location