سبد خرید خالی‌ست.
Macbook-2021

بنابر گزارش بلومبرگ کارت خوان SD در مک بوک پرو2021 به همراه چند درگاه دیگر قرار است بازگردانده شوند.

هفته گذشته تحلیلگر مشهور محصولات اپل مینگ چی کو پیش بینی و انتظارات خود را درباره مدل‌های مک بوک پرو 14 و 16 اینچی برای اواخر سال جاری میلادی بیان کرده بود که شامل بازگشت کانکتور شارژ مگ سیف، حذف تاچ بار، طراحی جدید لبه تخت و بازگشت پورت‌های بیشتر برای اتصال گسترده در نوت بوک‌ها بوده است.

گرچه مینگ چی کو مشخصاً اشاره نکرده که کدام پورت برگردانده خواهد شد ولی مارک گورمن از خبرگزاری بلومبرگ در گزارشی که روز گذشته منتشر کرده به بازگرداندن کارت خوان SD به مک بوک پرو اشاره کرده که با استفاده از آن می‌توان عکس‌های گرفته شده با یک دوربین دیجیتال و سایر فایل‌ها را منتقل کرد.

قابلیت کارت خوان SD در مک بوک پرو سال 2016 حذف شد و بازگشت دوباره این ویژگی می‌تواند موجب خوشحالی عکاسان حرفه‌ای، سازندگان ویدیو و بخش‌های اصلی مربوط به پایگاه کاربران مک بوک پرو شود.

جدیدترین مدل‌های مک بوک پرو فقط دارای پورت‌های تاندربولت 3 یا همان USB-C بوده و عکاسان برای دسترسی به کارت خوان SD مجبور به استفاده از دانگل یا داک هستند.

مینگ چی کو هفته گذشته در یادداشت تحقیقاتی خود اشاره کرده که اکثر کاربران لازم نیست که برای مک بوک پرو خود دانگل اضافی بخرند زیرا احتمالاً کارت خوان تنها پورتی نیست که بازگردانده خواهد شد.

در سال 2015 مک بوک پرو با پورت‌های HDMI و USB-A مجهز شده بود؛ در حالی که با توجه به انتقال به سمت استفاده از پورت USB-C، بازگشت این پورت‌ها تعجب آور خواهد بود.

کو همچنین پیش بینی می‌کند که مدل‌های جدید مک بوک پرو در سه ماهه سوم عرضه شوند که در بازه زمانی جولای تا سپتامبر است. آن‌ها جایگزین مدل‌های رده بالا مک بوک پرو 13 و 16 اینچی عرضه شده به ترتیب در مه 2020 و نوامبر 2019 خواهند بود.

قابل ذکر است که چند ماه پیش مدل مک بوک پرو 13 اینچی با تراشه سفارشی اپل M1 آپدیت شده بود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location