سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-12

گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که شرکت اپل سفارش تولید انبوه هر چه بیشتر تلفن‌های هوشمند خود را صادر کرده است. بر اساس این تصمیم تولید آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ پرو در مدت زمانی کوتاه افزایش خواهد یافت.

بر اساس گزارش موسسه مالی مورگان استنلی شرکت اپل سفارش تولید انبوه دو میلیون واحد آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ پرو ظرف مدتی کوتاه به کارخانه‌های طرف قرارداد تولید آیفون ارائه شده است.

این گزارش تأکید می‌کند که شرکت اپل بر این باور است که در فصل اول مالی سال ۲۰۲۱ میلادی میزان تقاضا برای این دو تلفن هوشمند افزایش چشمگیری خواهد داشت و اپل درخواست کرده تا ظرف هر دو هفته، دو میلیون دستگاه بیشتر تولید شود.

گزارش‌ها در مورد تصمیم برای افزایش تولید آیفون 12 مینی در حالی منتشر می‌شود که تا پیش از این گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن بودند که کوچک‌ترین عضو خانواده آیفون ۱۲ کمترین میزان تقاضا را در بازار جهانی داشته است. این موضوع نشان دهنده کاهش سهم فروش آیفون ۱۲ مینی در مقایسه با دیگر تلفن‌های هوشمند اپل که در سال ۲۰۲۰ معرفی شدند بوده است.

موسسه مالی مورگان استنلی بر این باور است که میزان تقاضا برای خرید آیفون ۱۲ مینی در بازار کشور آمریکا و چین افزایش چشمگیری خواهد داشت و در فصل اول مالی ۲۰۲۱ به بیش از ۲۰.۳ درصد خواهد رسید.

بر این اساس شرکت اپل در تلاش است تا با تولید هر چه بیشتر تلفن‌های هوشمند خود بتواند پاسخگوی نیازهای بازار جهانی باشد و بتواند به طور کامل محصول مورد نیاز در بازار را تأمین کند.

آیفون ۱۲ مینی به عنوان کوچک‌ترین تلفن هوشمند اپل در سال ۲۰۲۰ معرفی شد که تا امروز نیز به عنوان یک گوشی میان رده از اپل، اما با کیفیت بالای دوربین و آماده عرضه به بازار شده است. این محصول در حقیقت تقاضای کمتری نسبت به دیگر محصولات تولید شده توسط اپل در سال ۲۰۲۰ دارد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location