سبد خرید خالی‌ست.
Steve

استیو جابز به عنوان قهرمان ملی در باغ قهرمانان آمریکا در کنار صدها شخصیت برجسته به یادگار می‌ماند، این اقدام در یک دستورالعمل اجرایی با امضای رئیس جمهور وقت آمریکا دونالد ترامپ در روزهای پایانی او در این سمت انجام شد.

طبق این دستورالعمل که روز دوشنبه به امضای رئیس جمهور اخیر آمریکا رسیده باغ ملی قهرمانان به احترام تمام اسطوره‌های گذشته آمریکا ساخته خواهد شد و تندیس استیو جابز با عنوان قهرمان ملی و به پاس بزرگداشت از زندگی و کار او، مورد احترام قرار خواهد گرفت.

در این دستورالعمل آمده تمام افرادی که برای تجسم روح آمریکایی از خود شهامت و مبارزه، تعالی و به مخاطره انداختن خود، شجاعت و اعتماد به نفس، عشق و وفاداری نشان داده‌اند، برای این تقدیس و بزرگداشت انتخاب شده‌اند. این افراد جهان را با قدرت محض خود متحیر کرده‌ و به طرز شگفت انگیزی در تاریخ آمریکا مشارکت داشته‌اند و البته بهترین فصل‌های آن هنوز در راه است.

استیو جابز خالق برند قدرتمند و جهانی اپل است که با ارائه آیفون و کامپیوترهای شخصی منحصر به فرد توانسته در دنیای فناوری تأثیر به سزایی داشته باشد. او برای خلق این برند و معرفی آن به جهان از همه علم و آگاهی و قدرت خاص درونی خود استفاده کرده و در کمال تأسف بعد از یک دوره بیماری درگذشت. اما شرکت اپل همواره از دانایی و قدرت خیره کننده او در اداره امور و ادامه راه بهره می‌برد.

گفتنی است کاربران توییتر از مشاهده طرح ایجاد باغ ملی قهرمانان آمریکا در حدود 250 نفر، به طور مبهوت کننده‌ای جذب این اتفاق شده‌اند. نام برخی از افرادی که در این لیست دیده می‌شود شامل والت دیزنی، نیکلا تسلا، جان وین، مارتین لوتر کینگ، الویس پریسلی، جان اف کندی، ویتنی هوستون، جان هاپکینز، نیل آرمسترانگ و غیره است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location