سبد خرید خالی‌ست.
iOS14.4

 اپل با ارائه آپدیت نسخه بتا iOS 14.4، اقدام به ارسال یک پیام هشدار میکند و کاربران را از وجود دوربین جعلی در آیفون آگاه می‌سازد.

اپل هم‌زمان با عرضه آیفون 11، یک سیستم هشدار در iOS راه اندازی کرد که کاربر را از وجود نمایشگر غیر اصل آگاه می‌کند که این سیستم کمی بعد به باتری‌های داخلی شخص ثالث هم گسترش یافت. حالاiOS 14.4 با شناسایی دوربین جعلی آیفون به کاربر هشدار می‌دهد.

برخی گزارش‌های منتشر شده نشان می‌دهد که دومین نسخه بتا iOS 14.4 می‌تواند دستگاه‌های دارای دوربین جعلی را با ارائه یک پیام یا هشدار به نمایش بگذارد. پیام این گونه است «تایید نمی‌شود که این آیفون دارای دوربین واقعی باشد.» هنوز مشخص نشده که نسخه آپدیت ای او اس 14.4 در همه آیفون‌ها ارائه شده یا فقط برای مدل‌های آیفون 12 است.

قابل ذکر است که این پیام هشدار در برنامه تنظیمات iOS قرار خواهد گرفت که شبیه هشدارهای مربوط به باتری و نمایشگر غیر اصلی خواهد بود.

گرچه قطعات غیر اصلی کیفیت سخت افزار واقعی و اصلی اپل را ندارد ولی پیام هشدار احتمالاً در عملکرد دوربین تداخلی نخواهد داشت.

کاربرانی که با مشکل دوربین جعلی آیفون یا سایر دستگاه‌های این شرکت مواجه شده‌اند، بنابر توصیه اپل می‌توانند همراه با دستگاه خود دستگاه خود به اپل استور یا به دپارتمان ارائه دهنده خدمات مجاز اپل مراجعه کرده و تعمیرات مجاز در برخی از کشورها دریافت کنند.

دومین نسخه بتا iOS 14.4 از طریق آپدیت OTA در برنامه تنظیمات توسعه دهندگان در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. در صورتی که دانلود این برنامه به‌روز رسانی طولانی شود به بررسی خود ادامه داده، زیرا چند دقیقه‌ای طول می‌کشد.

اپل در این مورد گفته که احتمالاً نمایشگرهای غیرمجاز مشکلاتی مثل عملکرد چند لمسی تخریب شده، لمس غیرعمدی، کالیبراسیون رنگی نادرست و حتی تخلیه بیشتر باتری را نشان می‌دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location