سبد خرید خالی‌ست.
AIrpods

 اپل در ماه دسامبر اقدام به رونمایی از یک هدفون بی‌سیم گوشی با عنوان ایرپاد مکس کرد که با سروصدای بسیار زیادی همراه بود و حالا بسیاری از کاربران در طول دو ماه گذشته اعلام کرده‌اند که باتری ایرپاد مکس با مشکلی ویژه همراه است.

بسیاری از کاربران اعلام کرده‌اند که در حالت استندبای و حالت مصرف کم باتری که در زمان قرار داشتن ایرپاد مکس داخل کیف اختصاصی آن فعال می‌شود باتری همچنان در حال مصرف شارژ باقی خواهد ماند و میزان آن کاهش پیدا می‌کند. این موضوع دردسرهای بسیار زیادی را برای کاربران ایجاد کرده است.

گزارش‌های متعدد منتشر شده از طرف کاربران حاکی از آن است که ایرپاد مکس پس از مدت دو ماه استفاده با افت شدید طول عمر باتری مواجه می‌شود که می‌تواند روی روند کاربری افراد اختلال ایجاد کند. به عنوان مثال یکی از کاربران در گزارش خود اعلام کرده که ایرپاد مکس خود با باتری ۸۵ درصد پر شده را در کیس خود قرار داده و پیش از آن تنها نزدیک به ۱۵ دقیقه از دستگاه استفاده کرده بود. او پس از یک شب، پس از این که صبح روز بعد ایرپاد را از کیس در آورده و متوجه شده که تنها پنج درصد شارژ باتری ایرپاد مکس باقی مانده است.

این در حالی است که شرکت اپل تا پیش از این ادعا کرده بود گرفت در زمان قرار گرفتن ایرپاد مکس داخل کیس اختصاصی، میزان مصرف باتری به طرز قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند و دیگر کاربران نیاز به نگرانی در مورد شارژ کردن دوباره ایرپاد نخواهند داشت.

عمده شکایت‌های منتشر شده در مورد باتری ایرپاد مکس به حالت کم مصرف آن باز می‌گردد که در زمان قرار گرفتن باتری داخل کیس آن مربوط است. با این حال در گزارش‌های منتشر شده، کاربران بسیاری اعلام کرده‌اند که حالت کم مصرف و کیس عملاً هیچ کاری برای پایین نگه داشتن سطح مصرف شارژ باتری انجام نمی‌دهد و همین موضوع باعث دردسرهای بسیار زیادی برای کاربران ایرپاد مکس شده است و آن‌ها مجبور شده‌اند تا هر روز همانند آیفون این هدفون خود را نیز شارژ کنند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
0 - خطا: 0

0

Call to undefined method Joomla\CMS\Session\Session::gc()

Go Back Home