سبد خرید خالی‌ست.
Airpods

 وب سایت‌ آی فیکس ایت تا پیش از این اقدام به بازگشایی و بررسی ایرپاد مکس به عنوان یکی از محصولات جدید شرکت اپل کرده بود و حالا اعلام کرده که از طریق یک اجکتور سیم کارت می‌توان آن را به سه قسمت متفاوت جدا کرد.

در بررسی‌هایی که این وب سایت انجام داده مشخص شده که دو بخش هدفون‌های سمت راست و سمت چپ بدنه ایرپاد مکس می‌توانند با استفاده از یک اجکتور از هدبند اصلی جدا شوند و مورد تعمیر و بررسی قرار گیرند. در حقیقت اپل این دستگاه‌ها را به شکلی متفاوت طراحی کرده تا از آن طریق تعمیرکاران بتوانند فرآیند تعمیری دستگاه‌های جدید را به شکل ساده‌تر و عمل پذیر تر انجام دهند.

برای باز کردن ایرپاد مکس نیازی به استفاده از ابزارهای پیچیده و روش‌های سخت و پر خطر وجود ندارد و می‌تواند بدون پذیرش کمترین ریسک ممکن این دستگاه‌ها را باز کرد و اقدامات تعمیری را در آن‌ها انجام داد. پس از باز کردن مشخص شده که قسمت کانکتور خاص و منحصر به فرد بههم متصل شده‌اند. تا پیش از این تحلیلگران بر این باور بودند که این دو قطعه از طریق ارتباطات بی‌سیم به یکدیگر متصل شده‌اند؛ اما حالا مشخص شده که شرکت اپل راهکاری را برای اتصال بی‌سیم بین دو کاپ گوشی طراحی و توسعه نداده و آن‌ها از طریق یک ارتباط فیزیکی میان هدبند به هم متصل شده‌اند.

در حقیقت اپل برخلاف دیدگاه‌های ابتدایی در مورد ارتباط مکس تلاش کرده تا این محصول را به صورت کامل تعمیر پذیر و با طول عمر طولانی‌تر طراحی و توسعه دهد. همان‌طور که تا پیش از این نیز دیده شده بود شرکت اپل بالشتک‌های روی هر یک از گوش‌ها را به صورت مگنتی طراحی کرده و با یک ارتباط ساده به هر دو کاپ متصل می‌شدند.

در قدم اول در باز کردن ایرپاد مکس همانند تمامی محصولات مشابه که توسط شرکت اپل تولید شده‌اند، نیازی به انجام کارهای پر ریسک و احتمال خرابی دائمی دستگاه به کمترین حالت ممکن می‌رسد. گفتنی است که تا پیش از این وب سایت یاد شده اقدام به بررسی ایرپاد مکس کرده و امتیاز ۶ از ۱۰ را برای تعمیر پذیری آن در نظر گرفته است که نسبت به بسیاری از محصولات صوتی مشابه عدد قابل توجه و امتیاز بسیار بالایی به حساب می‌آید.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location