سبد خرید خالی‌ست.
Kia

 یکی از شعبه‌های کیاموتورز مستقر در جورجیای آمریکا احتمالاً قرار است برای تولید ماشین اپل با این شرکت همکاری کند.

بنابر یک گزارش جدید، شرکت خودرو سازی هیوندای قصد دارد ماشین اپل را به عنوان بخشی از یک توافق داخلی به کارخانه کیا موتورز در آمریکا منتقل کند.

روز یکشنبه گزارشی از Korea IT news منتشر شده که طی آن مشخص شده است که شرکت اپل و هیوندای به دنبال ایجاد یک توافقنامه همکاری برای تولید ماشین اپل تا ماه مارس هستند و قرار شده ساخت وسایل نقلیه الکترونیکی اپل به کارخانه کیاموتورز خالق پراید منتقل شود که مستقر در جورجیای آمریکا و وابسته به گروه هیوندای است.

این گزارش ادعا می‌کند که روز گذشته مذاکره‌ای بین دو شرکت در مورد همکاری برای ساخت ماشین اپل انجام شده و پس از تائید این طرح، پروژه ساخت ماشین می‌تواند در کارخانه West Point کیا موتورز انجام شود و این باعث تسهیل روند همکاری با اپل خواهد شد.

همچنین گفته شده که علیرغم اینکه هیوندای قطب مهمی در تولید و ساخت ماشین اپل محسوب می‌شود، ولی این شرکت کره‌ای اعلام کرده که برای تولید ماشین اپل و صرفاً انتقال آن به کشور آمریکا مناسب نیست و به شدت خواهان نگه داشتن و ادامه برند تجاری هیوندای است.

از طرفی هیوندای قصد ندارد یک تولید کننده تجهیزات اصلی برای ماشین‌های اپل باشد، اما گزارش یاد شده اشاره می‌کند که هیوندای در این زمینه محتاط بوده و هنوز تصمیم جدی در این مورد نگرفته است.

هفته گذشته شایعات زیادی درباره مذاکره اپل با هیوندای مطرح شده که نشان می‌دهد اپل به علت هزینه‌های بالای فناوری و امکانات تولیدی لازم می‌خواهد با این کارخانه برای تولید وسایل نقلیه الکتریکی و توسعه باتری، همکاری کند.

ماه گذشته خبرگزاری رویترز گزارش داد که احتمالاً تولید ماشین الکتریکی اپل از سال 2024 آغاز شود ولی بلومبرگ گزارشی منتشر کرد که نشان دهنده آن بود که ماشین اپل هنوز به مرحله تولید نزدیک نشده و ممکن است طی پنج تا هفت سال طول بکشد.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location