سبد خرید خالی‌ست.
VLC

 VLC media player برای سیستم عامل مک او اس و با پشتیبانی کامل از Mac M1 آپدیت و ارائه شده است.

VLC یکی از محبوب‌ترین پخش کننده رسانه‌ای چند پلتفرمی است و نسخه macOS آن با پشتیبانی کامل از Mac M1 اخیراً از طریق یک آپدیت نرم‌افزاری آماده عرضه شده است. در حال حاضر کاربران می‌توانند با نصب نسخه جدید VLC روی مک‌های M1 از تمامی بازدهی دستگاه برای پخش محتوای رسانه‌ای استفاده کنند.

داشتن اپلیکیشن مک سازگار با پلتفرم اپل سیلیکون به این معنی است که این نرم افزار می‌تواند از سخت‌افزارهای دستگاهبا نهایت عملکرد سریع‌تر و بازده انرژی بهتر بهره‌مند شده و این برای کاربران مک بوک قابلیت فوق‌العاده‌ای به شمار می‌آید.

آپدیت VLC 3.0.12 با یک نسخه آماده برای Mac M1 و هرگونه مک دارایپردازنده اپل سیلیکون ارائه می‌شود. قابل‌ذکر است که نسخه آپدیت شده بسیار پیشرفته بوده و به خوبی در مک او اس بیگ سور کار می‌کند. همچنین برای اختلالات صوتی، وضوح پخش قابل تطبیق و بهبود امنیتی رفع اشکال ارائه خواهد کرد.

متأسفانه VLC تا به حال برای باینری عمومی برای پلتفرم‌های مختلف ارائه نشده است زیرا این اپلیکیشن دو نسخه متفاوت برای مک اینتل و مک اپل سیلیکون دارد. هنگامی که کاربران آپدیت برنامه VLC را برای macOS با نسخه آپدیت 3.0.12 دریافت می‌کنند باید برای یک آپدیت دوباره آن را بررسی کرده و نسخه 3.0.12.1 را نصب کرده که برای دستگاه‌های با معماری ARM تدوین شده است.

کاربران می‌توانند VLC را به طور رایگان از وب‌سایت رسمی VideoLAN دریافت کنند. همچنین نسخه موبایل آن برای سیستم عامل iOS رایگان در اپ استور موجود است.

نرم‌افزارهای تولیدشده توسط توسعه دهندگان مختلف به صورت تدریجی در حال انتقال به اپل سیلیکون هستند، با این حال هنوز زمان قابل توجهی برای استفاده از تمامی اپلیکیشن‌ها با نسخه بومی اپل سیلیکون وجود دارد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location