سبد خرید خالی‌ست.
Mac-Pro

اپل در حال کار کردن بر دو مک پرو جدید برای عرضه در سال 2021 است که یکی از آن‌ها یادآور power Mac G4 Cube خواهد بود.

بنابر گزارش جدیدی از بلومبرگ، اپل در حال توسعه دو نسخه مک پرو برای 2021 است که می‌تواند جایگزینی برای مک پرو عرضه شده در سال 2019 باشد.

اولین نسخه مک پرو 2021 قرار است جایگزین مستقیم مک پرو فعلی و با همان طراحی ارائه شود. همچنین ممکن است به جای پردازنده اپل سیلیکون، مجهز به تراشه اینتل باشد و احتمالاً تنها دستگاه اپل در دسته مک‌ها خواهد بود که به فناوری اینتل متکی باشد. در حالی که شایعات زیادی منتشر شده که نشان می‌دهد سایر دستگاه‌های اپل به سمت پردازنده اپل سیلیکون حرکت می‌کنند.

نسخه دوم مک پرو جدید احتمالاً از پردازنده اپل سیلیکون استقبال خواهد کرد و ممکن است اندازه آن بین مک پرو فعلی و مک مینی باشد. نمای بیرونی آن بیشتر از جنس آلومینیوم خواهد بود و به قول بلومبرگ یک نوستالژی از power Mac G4 Cube را تداعی کند.

قابل ذکر است که اپل در حال آزمایش کردن پردازنده اپل سیلیکون با 32 هسته با عملکرد بالا برای کامپیوترهای رومیزی خود است و گزینه‌های گرافیکی 16 تا32 هسته‌ای را در حال انجام دارد. اپل برای بالاترین رده دستگاه‌های خود در حال توسعه کارت گرافیک 64 تا 128 هسته گران‌تر و چند برابر سریع‌تر از گزینه‌های گرافیکی است که اپل از « Advanced micro Devices» AMD استفاده کرده است.

اپل تا کنون در مورد زمان عرضه این دو نسخه مک پرو جدید خود حرفی به میان نیاورده است. از آنجا که انتقال از پردازنده اینتل به اپل سیلیکون تقریباً دو سال طول خواهد کشید؛ بنابراین ممکن است مک پرو دارای پردازنده اپل سیلیکون در 2022 عرضه شود.

گفتنی است که power Mac G4 Cube کامپیوتر شخصی کوچکی بود که اپل در سال 2000 تا2001 آن را عرضه کرد. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location