سبد خرید خالی‌ست.
Whatsapp

پس از مشخص شدن تصمیم فیس‌بوک برای به‌روزرسانی بیانیه حریم خصوصی و اقدام به جمع‌آوری اطلاعات کاربران و انتقال آن‌ها به شبکه اجتماعی خود، حال مشخص شده که این شرکت در تلاش است تا از طریق به «تعویق انداختن این فرایند» اقدام به گیج کردن کاربران واتساپ کند.

واتساپ تا سه ماه آینده هیچ اقدامی برای انتقال داده‌های کاربران و آپدیت حریم خصوصی خود انجام نمی‌دهد. این مسئله به معنای آن است که بسیاری از کاربران به‌زودی آپدیت‌های حریم خصوصی واتساپ را برای مدتی مشخص فراموش کرده و همچنان از این پیام رسان استفاده خواهند کرد.

ترفند شرکت فیس بوک باعث شده تا کاربران برای مدتی مشخص، اتفاقات یاد شده را فراموش کنند و فعلاً اقدام به پاک کردن پیام رسان واتساپ و استفاده از نرم افزارهای جایگزین نکنند. پس از مشخص شدن اقدامات اخیر برای انتقال داده‌های کاربران واتساپ به فیس‌بوک بسیاری از کاربران تصمیم به استفاده از پیام رسان‌های جایگزین نظیر سیگنال‌ و تلگرام گرفتند. این موضوع باعث شد تا تعداد دانلود روزانه واتساپ به طرز قابل توجهی کاهش پیدا کند. در این میان حتی بسیاری از خبرگزاری‌ها از تصمیم اخیر فیس‌بوک در قبال کاربران ابراز نارضایتی کرده بودند. حال مشخص شده که شرکت فیس‌بوک در تلاش است با به تعویق انداختن فرایند انتقال اطلاعات کاربران و استفاده نادرست از آن‌ها در زمانی دیگر، کاربران را تا حدودی گیج کند و سر و صداهای ایجاد شده علیه خود را خاموش کند.

فیس‌بوک احتمالاً فرایند انتقال اطلاعات شخصی کاربران خود را از سه ماه آینده و برای بار دیگر از سر می‌گیرد. گفتنی است فیس‌بوک بر این ادعا است که قربانی تبلیغات منفی علیه پیام رسان واتساپ شده و برخی اطلاعات نادرست علیه او منتشر شده است و این پیام رسان تصمیمی برای سوء استفاده از اطلاعات شخصی کاربران ندارد‌.

با این حال بسیاری از کاربران و تحلیلگران اقدامات اخیر واتساپ را به عنوان دروازه‌ای برای سو استفاده از اطلاعات افراد در نظر گرفته اند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location