سبد خرید خالی‌ست.
Telegram

برخی فعالان سیاسی و اجتماعی آمریکا به تازگی پرونده‌های قانونی را علیه شرکت اپل ثبت کرده‌اند و از این شرکت درخواست کرده‌اند تا نسخه‌های تلگرام در اپل استور را هرچه سریع‌تر حذف کند. در شکایت اپل آمده است که تلگرام باید از اپ استور حذف شود.

بر اساس گزارش واشنگتن پشت این فعالان سیاسی و اجتماعی طی شکایت از اپل اعلام کرده‌اند که پیام رسان تلگرام به ابزاری برای نفرت پراکنی در جامعه آمریکا تبدیل شده است. این افراد مشخصاً به مسائل و اتفاقاتی که در جریان حمله به ساختمان پارلمان آمریکا افتاد اشاره کرده‌اند. این افراد همچنین مسائلی همچون ادعاهای نفرت پراکنانه برخی از سیاستمدارهای آمریکا نظیر سفیر سابق این کشور در مراکش در تلگرام را مطرح کرده و اعلام کرده‌اند که تلگرام به پلتفرمی برای د نفرت پراکنی تبدیل شده است و هر چه سریع‌تر باید از اپ استور حذف شوند

در بیانیه‌ای که این افراد منتشر کرده‌اند، آمده است که بسیاری از گروه‌های نئونازی و نژادپرستان سفیدپوست محتوای خود را از طریق اپلیکیشن‌های تائید شده از طرف اپل که در اپ استور ارائه شده منتشر می‌کنند. این بیانیه مشخصاً به تلگرام اشاره کرده و درخواست کرده‌اند که چه سریع‌تر این پیام‌رسان از اپ استور حذف شود.

آن‌ها همچنین در این بیانیه به پاول دوروف مؤسس تلگرام اشاره کرده و طی آن از این توسعه دهنده درخواست اقدام سریع علیه محتوای نفرت پراکنانه در تلگرام را کرده‌اند. درخواست پایانی این افراد حذف کامل و کنترل محتوای منتشر شده از طریق تلگرام به صورت روزمره است. تلگرام مدتی است که محتوای خود را از طریق وب و به صورت عمومی نیز منتشر می‌کند و همین موضوع باعث شده تا کاربران بدون نصب اپلیکیشن آن و از طریق یک مرورگر و جست و جو کننده اینترنتی، به محتوای آن دسترسی داشته باشند.

گفتنی است که تا پیش از این نیز تلگرام چندین بار از اپ استور حذف شده بود که مشخصاً اپل دلیل آن را انتشار محتوای غیرمجاز در این پیام رسان معرفی کرده بود که پس از آن طی رایزنی‌ها و حذف محتوای مربوطه دوباره به حالت عادی بازگشته بود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location