سبد خرید خالی‌ست.
AIRPOD

 طبق گزارش‌های منتشر شده از یک موسسه تحقیقاتی، بیشترین سهم بازار پوشیدنی‌های هوشمند در سال 2020مربوط به فروش اپل واچ و ایرپاد بوده است.

اخیراً گزارشی منتشر شده که اپل با وجود فروش ایرپادهای محبوب خود که بیش از یک چهارم فروش کلی این بازار را در اختیار داشته و پیشرو بودن خود در بازار هدفون‌های بی‌سیم در سال 2020 را حفظ کرده است.

مطابق تحقیقات Counterpoint فروش محصولات اپل شامل 29 درصد از فروش هدفون‌های استریو تمام بی‌سیم در سه ماهه سوم 2020 بوده، در حالی که اپل واچ در حدود 28 درصد از فروش ساعت‌های هوشمند را به خود اختصاص داده است. به همین دلیل اپل سهم غالبی از فروش اپل واچ و ایرپاد برای خود حفظ کرده است.

بازار پوشیدنی‌های هوشمند به پنج بخش تقسیم می‌شود که بخش مهمی از آن شامل پوشیدنی‌های مربوط به گوش و مچ دست می‌شود که در رقابت بین برندها، اپل عملکرد بهتری داشته؛ علیرغم اینکه محصولات اپل معمولاً قیمت بسیار بالایی نسبت به سایر رقبا دارد.

تحلیلگران این موسسه می‌گویند یکی از عوامل رشد فروش محصولات اپل به مصرف کنندگان اکوسیستم قدرتمند اپل مربوط است که شامل افرادی با رده درآمد مشخص هستند.

تحقیقات پیش بینی می‌کند که صنعت هدفون‌های تمام بی‌سیم دارای رشد 83 درصدی بوده و احتمالاً به 238 میلیون واحد در سال جاری خواهد رسید که می‌تواند به دلیل حذف جک 3.5 میلی متری هدفون از گوشی‌های هوشمند و حذف هدفون از جعبه گوشی‌ها باشد که اپل آغازگر آن بوده است.

موسسه کانترپوینت بر این باور است که بحران جهانی اخیر موجب افزایش علاقه‌مندی کاربران به سلامتی و تناسب اندام شده که می‌تواند دلیلی بر رشد فزاینده بازار ساعت‌های هوشمند باشد. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location