سبد خرید خالی‌ست.
macbook-Pro

 گزارش‌هایی که توسط برخی از تحلیلگران و از طریق شبکه اجتماعی توییتر منتشر شده نشان داده که شرکت اپل تصمیم دارد تا تاچ بار را از مک بوک پرو ۲۰۲۱ حذف کند.

گزارش‌ها همچنین توسط برخی از تحلیلگران سرشناس نظیر مینگ چی کو و مارک گورمن از خبرگزاری بلومبرگ تائید شده که نشان می‌دهد شرکت اپل در سال 2021 میلادی تصمیم دارد تا مک بوک‌های پرو را در دو سایز ۱۴ و ۱۶ اینچی آماده عرضه کنند و رابط کاربری تاچ بار را از آن‌ها حذف کند.

مینگ چی کو بر این باور است که شرکت اپل قصد دارد تا یک رابط کاربری جدید که شامل دکمه‌های فیزیکی با کاربردهای متفاوت هستند را جایگزین تاچ بار در مک بوک پرو کند. این رابط کاربری قرار است نمایشگرهایی کوچک را در زیر دکمه های کیبورد جای دهد.

این موضوع پس از انتشار در توییتر با سروصدای بسیار زیادی مواجه شد و کاربران زیادی در این شبکه اجتماعی به این موضوع واکنش نشان داده‌اند. تاچ بار در سال ۲۰۱۶ برای اولین بار در مک بوک‌های پرو معرفی و آماده عرضه به کاربران شد. در آن زمان بسیاری از افراد رابط کاربری آن را عجیب و غیرمعمول می‌دانستند و از طراحی لپ تاپ‌هایی که شرکت اپل ساخته بود رضایت کافی را نداشتند.

برخی از کاربران در این میان اعلام کرده‌اند که از تاچ بار خوششان می‌آید و از حذف شدن آن رضایت ندارند؛ با این حال تعداد دیگری از کاربران اعلام کرده‌اند که شرکت اپل برخلاف روند معمول خودش در طراحی کامپیوترهای مک به دنبال صحیح و خطا کردن‌های متعدد است.

تا پیش از این نیز شرکت اپل رابط اتصال مگ سیف را از مک بوک‌ها حذف کرده بود که شایعات امروزی بر این تأکید دارند که در سال ۲۰۲۱ میلادی شرکت اپل از مگ سیف ۳ در کامپیوترهای خود رونمایی می‌کند. این موضوع باعث شده تا بسیاری از کاربران عدم رضایت خود از روند تغییراتی که شرکت اپل در سری کامپیوترهای مک بوک اعمال کرده را ابراز کند با این حال باید منتظر بود و دید که شرکت اپل در سال ۲۰۲۱ میلادی چه تغییراتی را در ظاهر و طراحی سخت افزاری کامپیوترهای مک خود اعمال می‌کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location