سبد خرید خالی‌ست.
Apple

 شایعات زیادی درباره طراحی مجدد آیمک 2021 شنیده شده، ضمن اینکه اخیرا مارک گورمن از بلومبرگ گزارشی را درباره جزئیات انتظارات احتمالی از اپل منتشر کرده

همراه با طراحی مجدد مدل‌های مک بوک پرو 14 و 16 اینچی، اپل برنامه‌های مهمی برای سایر مک‌ها در نظر دارد. در مدل‌های آیمک 2021 حاشیه‌های باریک اطراف نمایشگر وجود خواهد داشت و گوشه‌های کناری فلزی حذف خواهد شد تا طرح آن شبیه مانیتور Pro Display XDR عرضه شده در 2019 شود.

آیمک جدید به جای طراحی منحنی پشتی دارای پشت تخت و صاف خواهد بود و طرح آن می‌تواند شبیه مدل‌های مک بوک پرو آینده باشد. شایعات قبلی آن را زبان طرح آیپد پرو توصیف کرده‌اند. احتمالا دو نسخه جدید جایگزین مدل‌های 21.5 و 27 اینچی خواهد شد و شایعات قبلی هم اشاره می‌کند که یکی از این مدل‌ها 23 تا 24 اینچ باشد.

شبیه مدل‌های مک بوک پرو جدید، در طراحی مجدد آیمک تراشه اپل سیلیکون به کار خواهد رفت، همچنین انتقال از پردازنده اینتل به اپل سیلیکون و ظاهر اصلاح شده همزمان انجام خواهد گرفت.

اپل قصد دارد آیمک 2021 را با نسخه های نسل آینده تراشه اپل سیلیکون تجهیز کند که بسیار سریعتر خواهد شد و قدرت GPU خیلی بیشتر می‌شود. اپل در حال آزمایش تراشه‌های اپل سیلیکون با 16 هسته پردازش قوی و 4 هسته پردازش ضعیف است؛ در حالی که مدل‌های دسکتاپ رده بالا می‌تواند 32 هسته با کارایی بالا داشته باشد.

همچنین اپل در حال کار کردن روی فناوری GPU پیشرفته است و قطعات گرافیکی 32 و 16 هسته‌ای را آزمایش می‌کند.

اپل تا به حال جدول زمانی عرضه آیمک 2021 را ارائه نداده است. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location