سبد خرید خالی‌ست.
Magsafe

 شایعات تعجب بر انگیز اخیر حاکی از آن است که شرکت اپل در نظر دارد تا اشتباهی مگ سیف 3 را به نسل بعدی کامپیوترهای مک برگرداند و آن‌ها را در مک بوک‌های تولید شده در سال ۲۰۲۱ مورد استفاده قرار دهد.

اپل از سال ۲۰۱۶ و مشخصاً با معرفی نسل جدید کامپیوترهای مک بوک پرو تصمیم به حذف تدریجی سیستم ارتباطی مگ سیف گرفت. این سیستم ارتباطی در سال ۲۰۱۸ از تمامی کامپیوترها اپل حذف شد. حال شایعات اخیر حاکی از آن است که این سیستم ارتباطی برای بار دیگر به کامپیوترهای شرکت اپل بازخواهند گشت.

مینگ چی کو تحلیلگر سرشناس محصولات اپل به تازگی در گزارشی اعلام کرده که شرکت اپل در تلاش است تا در ارتباطی مگ سیف 3 را برای بار دیگر به محصولات خود بازگردند. این در حالی است که کامپیوترهای مک بوک امروزه تنها با سیستم ارتباطی USB-C طراحی و تولید می‌شوند.

این شایعه همچنین توسط خبرگزاری بلومبرگ و تحلیلگر سرشناس آن مارک گورمن تائید شده است. با توجه به این موضوع می‌توان مطمئن بود که شرکت اپل مک بوک‌های ۲۰۲۱ را با سیستم ارتباطی هوشمند مبتنی بر ارتباط مگنتی تولید و عرضه خواهد کرد. در صورت ارائه یک سیستم ارتباطی جدید، شرکت اپل روند تولید آداپتورهای برای کامپیوترهای مک را برای بار دیگر تغییر خواهد داد و احتمالاً نسل سوم ارتباط مگ سیف رونمایی خواهد شد.

نسل اول ارتباط مگ سیف در سال ۲۰۰۶ برای کامپیوترهای مک بوک پرو مورد استفاده قرار گرفت که باعث تسهیل در روند ارتباط و شارژ می‌شد و حالا شرکت اپل تصمیم دارد تا آن را برای بار دیگر به دستگاه‌های خود بازگرداند.

اپل تا به امروزدو نسل از سیستم‌های ارتباطی مک سیف را آماده عرضه کرده و از سال ۲۰۱۸ استفاده از این سیستم‌های ارتباطی در مک بوک‌ها را متوقف کرد. در سال ۲۰۲۰ میلادی اپل در کنار معرفی از آیفون ۱۲ از سیستم ارتباطی مبتنی بر عملکرد مگنتی برای این تلفن‌های هوشمند نیز رونمایی کرد که می‌توان آن را نشانه‌ای از بازگشت مگ سیف به کامپیوترهای مک در نظر گرفت.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location