سبد خرید خالی‌ست.
Hitman-3--1

سرویس گوگل استادیا به تازگی امکان اجرای بازی هیتمن ۳ و اشتراک گذاری سناریوهای آن را از طریق یک آدرس اینترنتی به گیمرهای خود ارائه داده است.

گیمرها می‌توانند از طریق چند کلیک ساده در دستگاه خود، سناریوهای مختلف اجرای بازی هیتمن ۳ در مراحل مختلف را با یکدیگر اشتراک بگذارند از تجربیات یکدیگر برای گذراندن مراحل مختلف استفاده کنند. هیتمن ۳ به تازگی آماده عرضه به کاربران شده که همانند تمامی قسمت‌های پیشین خود امکان به پایان رساندن هر یک از مراحل را به روش‌های متفاوت دارد.

در این بازی برخی از کاربران تمایل دارند تا نهایت خشونت را به خرج دهد و با ایجاد سر و صدای زیاد فرد مورد نظر که مأموریت اصلی در بازی است را بکشند. از طرف دیگر برخی از کاربران تمایل دارند تا با راه‌های هوشمندانه و از طریق برخی ترفندهای خاص که در هر مرحله با یکدیگر متفاوت هستند بازی هیتمن را به پایان برساند.

در این میان کاربرانی که این بازی را از طریق سرویس گوگل استادیا اجرا می‌کنند، از این پس می‌توانند با یک لینک سناریوهای مربوط به رد کردن هر یک از مراحل مورد نظر خود را به همان شکلی که آن‌ها اقدام به پایان رساندن آن کرده‌اند با دیگران به اشتراک بگذارند.

این قابلیت برای بسیاری از استریمرها و افراد سرشناس در حوزه گیم اهمیت زیادی دارد و از طرف دیگر بسیاری از کاربران می‌توانند سناریوها و راهکارهای خلاقانه خود را که در بازی کردند با دیگران برای هر یک از مرحله‌ها اشتراک بگذارند تا تجربه ویژه‌تر برای اجبار اجرای بازی هیتمن به وجود آید.

کاربرانی که تمایل به استفاده از سرویس گوگل استادیا دارند می‌توانند اینترنت از طریق گیفت کارت گوگل پلی این سرویس را فعال کرده و با دانلود و نصب اپلیکیشن آن، بازی‌های مورد نظر را از طریق فناوری پردازش ابری به صورت هشمند اجرا کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location