سبد خرید خالی‌ست.
iPhone

شرکت اپل تصمیم دارد تا در آینده‌ای نزدیک سیستم خنک‌کنندگی مبتنی بر محفظه بخار در آیفون را مورد استفاده قرار دهد. گزارش و شایعات منتشر شده توسط مینگ چی کو نشان می‌دهد که اپل در تلاش است تا پردازنده‌های آینده ‌آیفون را با سیستم انتقال حرارت مبتنی بر سیالات خنک کند.

بر اساس گزارش وب سایت Apple Insider که شایعه اخیر مینگ چی کو در مورد تلاش اپل برای ارائه سیستم خنک‌کنندگی مبتنی بر سیالات را منتشر کرده، شرکت اپل هنوز تصمیمی برای استفاده از این فناوری در سال ۲۰۲۱ و مشخصاً در آیفون ۱۳ نگرفته است.

سیستم خنک‌کنندگی مبتنی بر محفظه بخار باعث می‌شود تا یک سیال یا آب بتواند از طریق لوله‌های مشخص حرارت پردازنده را به بدنه و در نهایت به بیرون انتقال دهد. اپل در تلاش است تا با توسعه این فناوری میزان انتقال حرارت تولید شده توسط پردازنده‌های آیفون را کاهش دهد.

گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که شرکت اپل تا به امروز چندین بار فناوری انتقال حرارت مبتنی بر محفظه بخار را برای آیفون‌ها مورد تست قرار داده؛ اما هنوز آن را روی هیچ یک از تلفن‌های هوشمند خود پیاده سازی نکرده است. این گزارش تأکید می‌کند که فناوری جدید یاد شده به استانداردهای مورد نظر شرکت اپل نرسیده و همین موضوع باعث شده تا مدیران آن تمایلی به استفاده از این فناوری در نسل‌های جدید آیفون نداشته باشند

مینگ چی کو اما همچنان تأکید دارد که شرکت اپل این قابلیت را در آینده نزدیک مورد استفاده قرار خواهد داد تا حرارت تولید شده در پردازنده آیفون و سیستم ارتباطی نسل پنجم همراه را کاهش دهد. این تحلیلگر تأکید می‌کند که اپل در تلاش است تا سطح پردازش آیفون‌های نسل آینده را افزایش دهد و این موضوع در کنار پشتیبانی از سیستم ارتباطی5G باعث می‌شود تا شرکت اپل نیاز به فناوری جدیدی برای انتقال حرارت دستگاه به بیرون نیاز داشته باشد و از فناوری‌های پیشرفته‌تری استفاده کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location