سبد خرید خالی‌ست.
Apple

 بنابر اطلاعات منتشر شده از یک پتنت جدید، اپل در حال تحقیق روی تعدادی کیس فولیو هوشمند منحصر به فرد آیفون است که می‌تواند ایرپاد و سایر اکسسوری‌ها را نگهداری و شارژ کند.=

پتنت جدید اپل با عنوان «کیس فولیو هوشمند برای آیفون با قابلیت شارژ اکسسوری‌ها» در اداره ثبت اختراع آمریکا منتشر شده است. این پتنت عمدتاً مربوط به کیسی برای نگه‌داشتن دستگاه‌های الکترونیکی قابل حمل و اکسسوری حتی اکسسوری‌های خارجی می‌شود.

در این پتنت طیف وسیعی ازکیس‌های مختلف برای ذخیره و شارژ ایرپاد یا سایر اکسسوری‌ها برای آیفون وجود دارد که شامل یک کیس فولیو، کیف پول، پوشش محافظ، محفظه، جلد چرمی، کیف و بازوبند یا ترکیب از این موارد است. مشخصاً کیس فولیو هوشمند آیفون یک حفره دارد که با ابعاد یک اکسسوری و تعدادی پایانه و باتری مطابقت دارد.

اگر کیس دارای باتری باشد، باتری از طریق پایانه دستگاه موجود در کیس شارژ شده و باتری هم می‌تواند اکسسوری‌ها را از طریق پایانه دیگری شارژ کند. اپل اظهار کرده که کیس آیفون می‌تواند با دستگاه داخل خود و اکسسوری‌ها از طریق NFC و یک محفظه شکاف دار برای نگهداری پول و کارت اعتباری مورد استفاده قرار گیرد.

 در طراحی اصلی این کیس یک بخش با ارتفاع و طول بیشتر برای قرار گرفتن ایرپاد تعبیه شده است. طراحی دیگری نشان می‌دهد که ایرپادها یا سایر اکسسوری‌ها از طریق اصطکاک مناسب یا اتصال مغناطیسی یا هر دو در این کیس نگهداری می‌شوند.

برخلاف طراحی کیس فولیو هوشمند برای آیفون در طرح دیگری که بسیار سبک‌تر است ایرپادها در معرض دید هستند و کمتر محافظت می‌شوند. هنوز مشخص نیست که این طراحی باریک می‌تواند شامل یک باتری برای شارژ بوده یا منحصراً متکی به شارژ از طریق خود آیفون باشد.

در طرح دیگری ایرپادها در قسمت پشت کیس آیفون قرار می‌گیرد و بیشتر شبیه کیف پول مگ سیف است. گفتنی است که عرضه کیس آیفون با قابلیت نگه‌داشتن ایرپاد برای کاربرانی که مکرراً در سفر به هر دو مورد نیاز دارند بسیار سودمند خواهد بود.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location