سبد خرید خالی‌ست.
Office

مایکروسافت پشتیبانی از نرم‌افزار آفیس را در آیپد با ارائه آپدیت‌هایی منتشر و در اختیار کاربران قرار داده است.

مایکروسافت با پشتیبانی از آفیس در آیپد توانسته امکان استفاده از Split View را در اکسل، ترک‌پد را در ورد و استفاده از ابزارهای پرزنت کردن را در پاورپوینت ارائه و قابل اجرا کند.

اخیراً مایکروسافت پشتیبانی از آفیس در آیپد را با ارائه آپدیت‌هایی ممکن ساخته که شامل اکسل، ورد و پاورپوینت هستند. به این ترتیب اکسل در آیپد می‌تواند از Split View پشتیبانی کند، یعنی کاربر می‌تواند هم‌زمان دو صفحه گسترده اکسل را برای مشاهده و ویرایش کنار هم باز کند. گفتنی است که ورد و پاورپوینت این پشتیبانی را در ماه مه 2020 دریافت کرده‌اند.

برای دسترسی به Split View کاربران باید با لمس و نگه‌داشتن یک سند صفحه گسترده در نمای فایل آن را به سمت راست یا چپ صفحه بکشند. برای خروج از آن باید نوار لغزنده را در وسط صفحه گرفته و آن را به چپ یا راست کشیده تا یکی از اسناد صفحه گسترده بسته شود و یک تمام صفحه باقی بماند.

پاور پوینت با قابلیت پشتیبانی از پرزنت کردن از طریق ابزارهای هوشمند بی‌سیم در اختیار کاربران قرار می‌گیرد که این ویژگی می‌تواند از مواردی که حواس مخاطب را پرت می‌کند یا ذهن او را مشغول نگه می‌دارد مثل قدم زدن، صداها، عبارات حساس و غیره بازخورد ارائه دهد.

مایکروسافت همچنین تلاش کرده که پشتیبانی از ترک‌پد آیپد او اس را پیاده‌سازی کرده و آخرین نسخه ورد 2.45 این کار را انجام می‌دهد.

بعد از دریافت آپدیت کاربران می‌توانند یک ترک‌پد و موس را به آیپد خود متصل کنند. کیبوردهای دارای ترک‌پد شامل کیبوردهای مجیک اپل و محصولات جانبی دیگر نظیر Brydge's Pro+ برای آیپد پرو و لاجیتک کمبو برای آیپد 10.2 اینچی و آیپد ایر 10.5 اینچی است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location