سبد خرید خالی‌ست.
POpsocket

این اکسسوری مگ سیف در حقیقت یک پاپ سوکت یا همان هولدر آیفون میان دو انگشت است که با آیفون 12 کاملاً سازگار است. قرار گرفتن پاپ سوکت روی گوشی کنترل خوبی را به کاربر می‌دهد و نگه‌داشتن آن به خصوص هنگام عکس سلفی بسیار آسان می‌شود و می‌توان آن را به صورت پایه ایستاده برای نگه‌داشتن گوشی استفاده کرد.

با معرفی اکسسوری مگ سیف برای آیفون 12 توسط اپل، عده زیادی از کاربران به فکر استفاده از یک پاپ سوکت بودند و در نهایت پاپ سوکت سازگار با مگ سیف ارائه شده است.

تولید کننده اصلی پاپ سوکت قصد دارد تا اکسسوری مگ سیف را با تعداد زیادی از محصولات خود سازگار کند؛ به این ترتیب کاربران برای شارژ گوشی خود نیازی به خرید شارژ بی‌سیم تخصصی پاپ سوکت نداشته و از شارژر مگ سیف استفاده خواهند کرد. اکسسوری مگ سیف پایه بزرگ‌تری را برای قرار گرفتن پاپ سوکت ایجاد کرده که مانع لغزش یا لیز خوردن آیفون می‌شود.

وقتی صحبت از کیف پول به میان آید، پاپ سوکت نسخه مگنتی به نام PopWallet Plus را معرفی می‌کند که یک کیف پول با یک پاپ سوکت داخل آن است. محصول جدید دیگر همانند نسخه اپل شامل پوششی است کهاز کارت‌ها در مقابل پاک شدن از طریق مگنت محافظت می‌کند.

همچنین پاپ سوکت در حال رونمایی از دوپایه قابل استفاده برای مگ سیف است که یک مدل چند سطحی برای داخل خانه و یک مدل برای داخل ماشین است. شرکت اشاره کرده که «پاپ گریپ‌ها» جدید با پایه‌های پاپ سوکت مگنتی کار خواهد کرد.

شایعه‌های منتشر شده نشان می‌دهند که پاپ گریپ و پاپ والت پلاس برای مگ سیف در بهار 2021 عرضه خواهند شد و پایه پاپ سوکت در تابستان ارائه می‌شود در حالی که هنوز قیمت آن‌ها مشخص نشده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location