سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 با وجود شایعات منتشر شده در مورد حذف ناچ از آیفون ۱۲ بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد که بریدگی بالای نمایشگر این تلفن هوشمند نسبت به نسل‌های قبلی بزرگ‌تر شده است.

وب سایت iDrop news به نقل از یک منبع خبری از وب سایت 512 pixels اعلام کرده که شرکت اپل در تولید آیفون ۱۲ و سری آیفون ۱۲ پرو و پرو مکس ابعاد بریدگی بالای صفحه نمایش را بزرگ‌تر کرده است. این وب سایت جدولی را منتشر کرده که طی آن مشخص شده آیفون ایکس به عنوان اولین تلفن هوشمند دارای ناچ، کمترین اندازه را برای بریدگی بالای صفحه نمایش داشته است. آیفون x، ‏xs و xs max در کنار آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس کمترین میزان اندازه برای ناچ را برخوردار بودند. ناچ در این تلفن‌های هوشمند برابر با ۴.۹ ۹۹ میلی‌متر بوده است. این در حالی است که در آیفون xr و 6.1 میلی‌متری و آیفون ۱۱ که مبتنی بر نمایشگرهای ال سی دی بودند ارتفاع بریدگی بالای صفحه نمایش به ۱.۵ میلی‌متر رسیده بود. در این میان مشخص شده که تمامی سری تلفن‌های هوشمند معرفی شده از اپل در سال ۲۰۲۰ میلادی اندازه بیشتری را برای بریدگی بالای صفحه نمایش اشغال کردند. هر چهار مدل آیفون ۱۲ که در سال ۲۰۲۰ معرفی شدند، ارتفاع بریدگی بالای نمایشگر به اندازه ۵.۳۰ میلی‌متر و بیشتر از آن را دارند. آیفون ۱۲ پرو مکس ناچ بزرگ‌تری نسبت به دیگر مدل‌های آیفون ۱۲ در سال ۲۰۲۰ دارد که برابر با ۵.۳۲ میلی‌متر بوده است.

 در حقیقت اپل در سال ۲۰۲۰ نه تنها ابعاد بریدگی بالای صفحه نمایش را کوچک در نکرده، بلکه آیفون ۱۲ پرو ناچ بزرگ‌تری نیز دارد؛ نکته جالب اینکه ابعاد ناچ در آیفون ۱۲ مینی و دیگر مدل‌های میان رده و پرچم‌دار این تلفن هوشمند که با سایز 6.1 اینچ ساخته شدند برابر است، آیفون ۱۲ مینی تنها ۵.۴ اینچ اندازه دارد و آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو مکس با سایز ۶.۱ اینچ آماده طراحی و ساخته‌شده‌اند. این موضوع نشان می‌دهد که استفاده از پنل‌های نمایشگر او ال ای دی که باعث کاهش محدودیت‌های سازندگان تلفن‌های هوشمند برای طراحی و انعطاف بیشتر در دستگاه‌های هوشمند می‌شود تاثیری ‌در کوچکتر شدن ناچ در هیچ یک از مدل‌های ۲۰۲۰ آیفون‌های اپل نداشته است.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location