سبد خرید خالی‌ست.
آیا اپل اتومبیل می‌سازد؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اخیراً خبری توسط The Wall Street Journal منتشر شده که ادعا می‌کند صدها کارمند اپل بر روی پروژه یک اتومبیل به نام Project Titan کار می‌کنند.

 

طبق گفته The Wall Street Journal، افراد آشنا به پروژه Titan شرکت اپل اظهار داشته‌اند که صدها کارمند اپل بر روی پروژه‌ای کار می‌کنند که برای ساخت یک اتومبیل الکترونیکی است. این وسیله نقلیه که طبق اخبار در حال ساخت است، احتمالاً یک مینی‌ون خواهد بود.

طبق اخبار، Steve Zadesky، یکی از نائب رئیسان اپل که قبلاً به عنوان یک مهندس در شرکت فورد کار می‌کرد، سرپرست این گروه است. در ماه سپتامبر سال گذشته، شرکت اپل Johann Jungwirth از مرسدس-بنز را استخدام کرد که روی پروژه Titan کار کند. همچنین تعدادی از مدیران اپل در کشور اتریش با شرکت Magna Steyr ملاقات کردند که تجربه زیادی در ساخت اتومبیل برای همکاران قراردادی دارد.

شایعات مربوط به اتومبیل به اصطلاح iCar شرکت اپل چندین سال است که وجود دارد؛ اما این بار، سطح جزئیاتی که در این شایعات وجود دارد، اعتبار بیشتری به این عقیده می‌بخشد که احتمالاً به زودی یک شرکت دیگر به جمع خودروسازان Silicon Valley خواهد پیوست. همچنین، اخباری مربوط به قاپیدن کارمند بین اپل و تسلا در هفته‌های اخیر منتشر شده است. طبق اخبار، افرادی که شرکت خود را تغییر می‌دهند، مزایای بسیاری به دست می‌آورند.

ما نظری در مورد ساخت اتومبیل توسط اپل نداریم؛ اما خبرهای مربوط به وارد شدن اپل به حوزه خودروسازی کمی تعجب‌برانگیز است. شرکت گوگل نیز به بازار اتومبیل علاقه‌مند است. طبق یک گزارش از Reuters، ممکن است اپل به پیروی از گوگل وارد حوزه اتومبیل‌های خودران شود. به هر حال باید منتظر ماند و دید که شرکت اپل این اخبار را تأیید می‌کند یا تکذیب.

footofan

آیفون 7 پلاس - 32 گیگ 3,319,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,219,000 تومان
آیفون 8 - 256 گیگ 4,299,000 تومان-200,000 تومان تخفیف ویژه 4,099,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location