سبد خرید خالی‌ست.
max

 کاربران همچنان از مشکل جدید ایرپاد مکس با مرطوب شدن کاپ روی گوش شکایت دارند و اپل هم هنوز این مشکل را برطرف نکرده و هیچ اطلاعاتی در مورد آن ارائه نداده است.

بعد از عرضه ایرپاد مکس در 15 دسامبر 2020، برخی کاربران از مشکل عرق کردن کاپ‌های روی گوش در این دستگاه ابراز نارضایتی کرده‌اند.

کاربران گفته‌اند که پس از استفاده طولانی‌مدت از هدفون مقدار زیادی آب در داخل کاپ جمع می‌شود و این حالت زمانی بیشتر مشخص می‌شود که بالشتک‌ها از کاپ جدا می‌شوند.

ظاهراً مشکل جدید ایرپاد مکس ربطی به دما نداشته و پس از دو ساعت استفاده مداوم ایجاد می‌شود. یکی دیگر از کاربران ادعا کرده که ایجاد حالت تراکم مایع در کاپ روی گوش هدفون، قابلیت حذف نویز اکتیو را دچار مشکل کرده است. 

گزارش‌های دیگر منتشرشده که نشان می‌دهد این مشکل در هدفون‌های برخی برندهای دیگر هم دیده شده و صرفاً به این هدفون پریمیوم تولید شده توسط شرکت اپل محدود نیست. یکی از این کاربران گفته که هدفون برند Sony WH1000XM3 همین مشکل را دارد؛ این کاربر این موضوع را امری طبیعی در نظر گرفته است. وقتی کاپ‌های هدفون مدت طولانی روی گوش قرار بگیرند این رخ می‌دهد و این موضوع لزوماً نمی‌تواند اشکال کاربردی یک دستگاه به حساب آید.

قابل ذکر است ایرپاد مکس در برابر آب مقاوم نبوده و برای کاربرانی که با مشکل ایرپاد مکس مواجه شده‌اند، ممکن است طول عمر هدفون‌ها با جمع شدن آب در داخل آن‌ها کاهش یابد.

برخی از کاربران ایرپاد مکس دستگاه خود را به خاطر همین موضوع و برخی هم ترجیح داده‌اند تا در صورت بروز خرابی از سرویس Apple Care + استفاده کنند. اپل البته اطلاعاتی دقیق در مورد نحوه برخورد و ارائه خدمات خود به کاربرانی که در زمان خرید ایرپاد مکس سرویس Apple Care + را تهیه‌کرده‌اند ارائه نداده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location