سبد خرید خالی‌ست.
Apple

تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که شرکت اپل سرویس‌های جدید خود را با عنوان اپل پادکست پلاس در کنار Stocks+ و Mail+ ارائه خواهد داد.

بنابر گزارش تحلیلگران شرکت سرمایه‌گذاری مبتنی بر تحقیقات Loup Venturesطیف سرویس‌های آنلاین جدید اپل شامل اپل پادکست پلاس، Stocks+ و Mail+ خواهد بود.

محصولات سرویس اشتراکی اپل اهمیت قابل ملاحظه‌ای در مدل کسب‌وکار این شرکت دارند، برای نشان دادن اهمیت این موضوع کافی است بدانید که در سال 2020 درآمد حاصل از همین بخش با رشد 16 درصدی مواجه بود و میزان آن به 53.7 میلیون دلار رسیده است.

شرکت Loup Ventures ادعا می‌کند که شرکت هنوز هم می‌تواند بخش‌های خدماتی موفقی به مجموعه سرویس‌های اشتراکی خود اضافه کند. ایجاد اشتراک‌های جدید بر اساس برنامه‌های موجود شاید در یک نگاه ساده پنهان شوند، ولیبه‌نوبه خود می‌توانند در رشد مداوم و پذیرش محصولات و خدمات اپل مؤثر باشند.

بنابر گزارشی پیش‌بینی می‌شود اپل پادکست پلاس می‌تواند بخشی از سرویس اپل وان و اپل موزیک باشد که برای مشترکان فعلی هیچ هزینه اضافی ندارد.

سرویس Stocks+ بر اساس تأمین امور مالی شخصی از طریق اپل کارت، به کاربران خدمات مالی مثل حساب‌های سرمایه‌گذاری را ارائه می‌دهد. اپل می‌تواند باعرضه اپل کارت و حساب‌های مالی ایمن و خصوصی و درعین‌حال کم‌هزینه موفقیت‌هایش را تکرار کند. همچنین این شرکت می‌تواند اطلاعات یکپارچه‌ای را بر اساس هزینه، ارزش بازار، سود و زیان وخدمات تجاری مشابه «رابین‌هود مارکتس» و خدمات مشاوره Wealthfront را ارائه دهد.

سرویس Mail+ می‌تواند اولین خدمات اپل مرتبط با بهره‌وری شخصی باشد. Mail+ با در نظر گرفتن نشانه‌هایی از سرویس‌های موجود مثل invisible و Calendly می‌تواند مدیریت حرفه‌ای اینباکس، اتوماسیون و برنامه‌ریزی پیشرفته نامه‌های الکترونیکی را در اختیار کاربران قرار دهد.

Loup Ventures بر این باور است که خدمات جدید و ارزشمند اپل، شرکت را به طرف سقف بازار سه هزار میلیارد دلار سوق می‌دهد. یک احتمال هم وجود دارد که اپل ترکیبی از اشتراک سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را به کاربران ارائه دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location