سبد خرید خالی‌ست.
face-if

 اخیراً شرکت اینتل قابلیت احراز هویت RealSense را معرفی کرده که شامل یک ماژول سخت افزاری هدفمند بوده و برای ارائه قابلیتی مشابه با احراز هویت فیس آیدی در گوشی‌های اندروید استفاده می‌کند.

بنابر اظهارات اینتل هویت RealSense ترکیبی از یک سنسور عمق با یک شبکه عصبی تخصصی است که طراحی شده است. این موضوع برای این تعبیه شده که بتواند امنیت، دقت و احراز هویت بر اساس چهره کاربر را ارائه دهد، همچنین تصویر صورت از طریق محلی پردازش شده و تمام اطلاعات کاربر را رمزگذاری می‌کند.

هویت RealSense با گذر زمان می‌تواند و با تغییرات چهره کاربر شامل موی صورت و عینک سازگار شود و این فناوری در شرایط نوری متفاوت برای افرادی با طیف وسیعی از قد و رنگ چهره کار می‌کند.

اینتل همچنین می‌گوید هویت RealSense بر اساس فناوری ضد جعل ساخته شده که از ورود اطلاعات نادرست با استفاده از عکس، ویدیو یا ماسک محافظت می‌کند و شاید در حدود یک در میلیون مرتکب اشتباه بشود.

این مورد با فیس آیدی مطابقت دارد زیرا اپل ادعا می‌کند که احتمال اینکه یک فرد به طور تصادفی بتواند به آیفون شخص دیگری نگاه کرده و با استفاده از قابلیت فیس آیدی قفل آن را باز کند تقریباً یک میلیونیوم است.

طبق ادعای اینتل قابلیت فیس آیدی در گوشی‌های اندروید فقط از طریق آگاهی کاربر فعال می‌شود و احراز هویت یا تائید اعتبار نشده مگر اینکه توسط کاربری درخواست شود که از قبل ثبت شده باشد.

یک تابشگر پرتوهای مادون قرمز در ساختار فیس آیدی به کار رفته که در محیط داخلی یا خارجی، روز یا شب عمل می‌کند.

گفتنی است که قابلیت فیس آیدی با یک نگاه کاربر می‌تواند به سرعت قفل دستگاه او را باز کند.

روش‌های احراز هویت سنتی می‌تواند موجب سرقت شناسنامه و نقض امنیت شود و برای ایجاد اطمینان از رعایت بالاترین سطح امنیت و حفظ حریم خصوصی از فناوری فیس آیدی استفاده می‌شود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location